محمد دانشور، ملی پوش دوچرخه سواری گفت: در ایران مسابقه‌ای نداریم که همراه با آموزش باشد و چیزی به شما اضافه کند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، وی در مورد قهرمانی‌اش در مسابقات قهرمانی کشور اظهارداشت: با ۲ تا ۳ هفته وارد این مسابقات شدم. آمادگی بالایی دارم و تا مسابقات داخل سالن آسیا به اوج آمادگی می‌رسم و سعی می‌کنم بهترین نتیجه را بگیرم.
دانشور در مورد اینکه در چه موادی شرکت می‌کند، گفت: با نظرات ابوحیدریف سرمربی تیم ملی تمرکز زیادی روی تیم اسپرینت داریم و در قهرمانی آسیا هم نتیجه خوبی گرفتیم. از لحاظ تیمی بسیار هماهنگ هستیم و در کایرین هم خود من آمادگی‌ام بالا است.
ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان در مورد حریفان آسیایی گفت: سطح آسیا در بخش سرعت بسیار بالاست و باید تلاش زیادی کنیم. با برنامه ریزی سرمربی تیم ملی و تلاش خودم می‌توانم بهترین نتیجه را بگیرم چون از لحاظ تمرینی و تجهیزات بهترین شرایط را دارم. هدف اصلی ما حضور در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا است و این نظر مربی است که تا آن زمان در چه رقابتهایی شرکت کنیم.
دانشور در مورد برگزاری اردوهای خارجی گفت: نطر من باشد، می‌گویم که از همین امروز باید آغاز شود چون رقبای من حداقل هفته‌ای یکبار در مسابقات خارجی شرکت می‌کنند و از فضای مسابقه‌ دور نیستند. برعکس فضای مسابقه ما محدود است و مسابقاتی که در داخل برگزار می‌شود همه رقبا از یکدیگر شناخت دارند و نمی‌توان گفت رقابتی داریم که با آموزش همراه باشد.
وی در خاتمه گفت: به خاطر رنکینگی که دارم درخواستم این است که بتوانم در مسابقات مهم مانند جایزه بزرگهای جهانی و اروپایی حاضر شوم. در اروپا هر هفته مسابقه برگزار می‌شود و می‌توانیم در کوران مسابقات قرار بگیریم و با رقبا مبارزه کنیم.