به گزارش ایپنا و ب نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران خود را برای حضور شایسته در سومین دوره رقابت های قهرمانی جهان که به میزبانی مصر برگزار می شود، آماده می کند.

تمرینات این تیم پس از بازگشت از رقابت های قهرمانی بزرگسالان آسیا از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه در سالن فدراسیون والیبال شروع شده است.

دکتر محمدرضا داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال ظهر امروز (چهارشنبه) به صورت سرزده به این اردو رفت و بازیکنان و کادر فنی درباره آخرین شرایط آماده سازی تیم برای رقابت های قهرمانی جهان گفت وگو کرد.

وی در جمع ملی پوشان تاکید کرد: اگر بازیکنان در اندیشه عملکرد مناسب تیمی باشند، ناخودآگاه عملکرد خودشان نیز در تیم بهتر می شود و در نتیجه عالی ترین نمایش را خواهید داشت و بازیکنان و کادر فنی از نتایج به دست آمده رضایت خواهند داشت.

دکتر داورزنی با یادآوری اینکه عملکرد مناسب تیمی رضایت مردم و انتظارات افکار عمومی را نیز پاسخ می دهد، گفت: بنابر این از بازیکنان انتظار داریم که در خدمت تیم ملی باشند و خواسته های کادر فنی را به درستی در زمین پیاده کنند.

سرپرست فدراسیون والیبال تاکید کرد: من یقین دارم که شما می توانید در مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی قاهره برگزار می شود، جزو تیم های برتر باشید و انتظارات مردم را نیز برآورده کنید.

وی در ادامه به ملی پوشان تاکید کرد: تمرینات را به صورت جدی و بر اساس خواسته کادر فنی پیگیری کنید تا هم به آمادگی لازم دست یابید و هم از مصدومیت های ناخواسته دور بمانید.

جواد کریمی، رسول آقچه‌لی، فردین قلعه‌وند، اسماعیل مسافر، حمید حمودی، رحمان تقی‌زاده، مهرداد شیبانی‌مهر، سلیم چپرلی، سهند الله‌وردیان، امین اسماعیل‌نژاد، سعید جواهری‌توانا، علی‌اصغر مجرد، محمد دلیری، امیر خداپرستی، جابر اسماعیل‌پور و اسماعیل طالبی بازیکنان تیم زیر ۲۳ سال مردان ایران در این اردو هستند.

امیر مهدی نفر به عنوان سرپرست، خوان سیچلو (سرمربی)، محمدرضا تندروان، علی فتاحی و محمدرضا دامغانی (مربیان)، محمدهادی قاسمی (بدنساز)، محمد ابارشی (پزشک) و رامین تاجدینی به عنوان آنالیزور ملی پوشان را در این اردو همراهی می کنند.

رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۳ سال جهان از ۲۷ مرداد تا ۴ شهریور ماه در قاهره مصر برگزار خواهد شد و ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های الجزایر، چین، آرژانتین، روسیه و ترکیه هم‌گروه است.