دیدار دوتیم فوتسال ملی حفاری و مس سونگون از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور عصر روز جمعه ساعت ۱۶:۳۰در سالن ملی حفاری شهرک نفت برگزار شد که این دیدار
به سود مس سونگون به پایان رسید

به گزارش خبرنگار ایپنا خوزستان مستقر در سالن فوتسال ملی حفاری:
تیم ملی حفاری در هفته نهم رقابت های لیگ برترفوتسال کشور برابر میهمان خود مس سونگون تبریز با نتیجه دو بر یک شکست خورد.
دیدار تیم های ملی حفاری و مس سونگون تبریز از هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور عصر جمعه در سالن شرکت ملی حفاری در اهواز برگزار شد و نماینده خوزستان این بازی خانگی را با نتیجه دو بر یک به حریف خود واگذار کرد.
تیم ملی حفاری باتوجه به امتیاز میزبانی از ابتدای بازی موقعیت های زیادی را روی دروازه حریف خود ایجاد کرد اما علیرضا صمیمی گلر سابق تیم ملی که وظیفه محافظت از دروازه مس سونگون را بر عهده داشت با درخشش در این بازی بسیاری از موقعیت های بازیکنان تیم ملی حفاری را مهار کرد.
نماینده خوزستان در نهایت موفق شد در نیمه نخست توسط علیرضا رفیعی پور گل برتری تیم ملی حفاری را به ثمر برساند اما دی نیمه دوم تیم مس سونگون چهره تهاجمی تری به خود گرفته و موفق شد توسط فرهاد فخیم گل تساوی را وارد دروازه تیم ملی حفاری کند.
تیم ملی حفاری که سه امتیازکامل بازی را از دست داده بود در ثانیه های پایانی با تمام بازیکنان و گلر خود دست به حمله زده بود که روی یک اشتباه و خالی گذاشتن دروازه ، علیرضا عسکری بازیکن تیم مس سونگون هوشمندانه از درون زمین خود دروازه ملی حفاری را برای بار دوم باز کرد تا همان یک امتیاز هم از دست نماینده خوزستان برود.
تیم ملی حفاری تا این هفته از رقابت ها با ۱۱ امتیاز در مکان هشتم جدول جای دارد اما تیم مس سونگون همچنان با ۲۴ امتیاز صدرنشین است