تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران موفق شد در دومین دیدار خود با نتیجه قاطعانه ۴ بر صفر از سد چین عبور کند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، دومین دیدار تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در رقابتهای قهرمانی جهان با چین بود که توانست ترکیه را شکست دهد اما مقابل شاگردان خوان سیچلو چاره ای به جز شکست ۴ بر صفر نداشتند.
بر خلاف بازی گذشته تماشاگران ایرانی به دلیل ساعت بازی نتوانستند خود را به سالن برسانند اما از طرفی دیگر چینی های مقیم قاهره خود را به سالن مرکزی این شهر رسانده بودند.
این اولین بازی روز دوم محسوب می شد در حالیکه ایران بازی آخر را انجام داده بود و به وقت محلی ساعت یک نیمه شب به محل اسکان خود رسیدند.
با این حال خوان سیچلو با یک تغییر نسبت به گذشته تیم را به زمین فرستاد. جواد کریمی، رسول آقچه لی، سعید جواهری توانا، اسماعیل مسافر، رحمان تقی زاده، سهند الله وردیان و اسماعیل طالبی آغاز کنندگان این دیدار بودند. بازیکنان ایران که بازی سختی و نزدیکی را پشت سر گذاشته بودند در دیدار مقابل چین بسیار خونسردتر و هماهنگ به میدان رفتند که مزد این بازی هماهنگ برد ۱۵ بر ۱۲ در ست اول بود.
بازی منظم ایران در ست های بعدی هم ادامه داشت و سیچلو به ترکیب اصلی خود دست نزد تا در نهایت بازی را با نتیجه ۴ بر صفر و با امتیازات ۱۵ بر ۱۲، ۱۵ بر ۱۲، ۱۵ بر ۸ و ۱۵ بر ۱۳ به سود خود کند تا به اولین پیروزی خود در رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان دست پیدا کند.
گفتنی است؛ تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در سومین دیدار خود امروز از ساعت ۲۲و۳۰ دقیقه به مصاف الجزایر خواهد رفت.