به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:مجمع انتخاباتی هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی استان ظهر روز چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه برگزار شد.
دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس مجمع در این مجمع گفت: باید با برنامه ریزی و با همکاری و همدلی و بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان و متخصصین رشته ورزشی کونگ فو رو به میان مردم ببریم.
جمن گلی با تقدیر از تلاش های تاج الدینی رئیس هیأت سابق و جوانمرد سرپرست هیأت ابراز امیدواری کرد که با تلاش و پیگیری و برنامه ریزی درست گام های بزرگی در راستای توسعه و پیشبرد این رشته برداشته شود.
عزت الله ابراهیمی دبیر فدراسیون کونگ فو نیز در این مجمع گفت: توجه به فرهنگ در ورزش یک اصل اساسی برای ورزشکاران است و ورزشکارانی که عنوان قهرمانی را در هر رشته ورزشی کسب می کنند باید منش واخلاق قهرمانی را مورد توجه قرار دهند.
دبیر فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر مشارکت مردم در عرصه ورزش همگانی گفت: در حوزه ورزش باید همیشه به رده های پایه و مختلف سنی توجه داشت و با این نگرش فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی تنها فدراسیونی در کشور است که توسعه ورزش و رزمهای ایرانی را دنبال می کند.
وی ادامه داد: باید با توسعه آموزش، فراگیر و همگانی کردن این رشته در کنار برنامه های فرهنگی گام های بزرگی را در مسیر قهرمانی برداریم.
در این مجمع یوسف بیداردل تنها کاندیدای حاضر در مجمع با کسب ۱۶ رأی از ۱۶ رأی مأخوذه به مدت ۴ سال بعنوان رئیس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی آذربایجان غربی انتخاب شد.
در خاتمه این مجمع با اهدای لوح و هدایایی از زحمات رسول سیّد تاج الدینی رئیس سابق هیأت تجلیل بعمل آمد.