به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مجید جلالی در پایان دیدار دوستانه تیم نوجوانان ایران و بزرگسالان پیکان که امروز برگزار شد عنوان کرد:تیمی که امروز من دیدم،تیمی منظم و بابرنامه بود و جز این از مربی بادانشی مثل عباس چمنیان انتظار نمی رفت.
وی افزود:به مسولان این تیم هم دست مریزاد و خسته نباشید می گویم. بدون شک حضور این افراد باعث شده که چنین تیمی شکل بگیرد و بدون تردید این تیم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.تنها چیزی که می خواهم خطاب به شما جوانان مستعد بگویم این است که شما باید قدر خودتان را بدانید.این را بدانید که از میان میلیون ها نفر،این فرصت برای شما پدید آمده که پیراهن مقدس تیم ملی ایران را برتن کنید.یک توصیه مهم دارم و آن این است که باید توان خود را برای مقاومت در برابر فشار بالا ببرید.پس از جام جهانی نوجوانان چیزی از شما کم نمی شود اما خیلی چیزها می تواند به شما اضافه شود.
سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت:از همراهی و همکاری باشگاه پیکان و سرمربی این تیم در برگزاری یک بازی دوستانه مهم و با ارزش کمال سپاس را دارم.این مسابقه به ما کمک زیادی کرد.
محمود شیعی،عضو هیات رییسه فدراسیون گفت:پیکان برای تیم ملی خوش یمن است.یادم می آید تیم ملی پیش از بازی حماسی با استرالیا میهمان پیکان بود.من این تقارن را به فال نیک می گیرم.
دبیرکل فدراسیون خطاب به ملی پوشان نوجوان؛شما نمایندگان شایسته میهن هستید.بروید و تلاش کنید و در میدان جام جهانی نامی نیک از خود بر جای بگذارید.در انتظار درخشش شما هستیم. محمدرضا ساکت ضمن تشکر از مدیرعامل باشگاه پیکان و سرمربی این تیم در برگزاری این مسابقه دوستانه،ابراز امیدواری کرد که تاثیرات مربوط به این مسابقه در روند آماده سازی تیم نوجوانان زیر ۱۷ سال در راه حضور در جام جهانی نقش به سزایی ایفا کند.
حسین مرادی،مدیر تیم نوجوانان ایران با سپاس از رییس و دبیرکل فدراسیون برای حضور در اردوی تیم نوجوانان،این موضوع را به مانند برگزاری یک جشن به یادماندنی برای ملی پوشان دانست.