منصوری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایپنا در خصوص روند استخدام مربی خارجی برای کادر فنی، عنوان کرد: فدراسیون ایران اکنون با سه مربی از فرانسه، مولداوی و روسیه در حال مذاکره است. این مربیان باید در اردوی ما حضور یابند و چنانچه بتوانند خواسته ها را برآورده کنند به کادر فنی اضافه می شوند.
تیم ملی جودوی بزرگسالان ایران با چهار ورزشکار در مسابقات قهرمانی جهان که از ششم شهریورماه در مجارستان آغاز می شود، شرکت خواهد کرد.
منصوری، در خصوص نحوه گزینش جودوکاران اعزامی به قهرمانی جهان، گفت: حضور در مسابقات آسیایی، بین المللی، پیکارهای درون اردویی و تمرینات عواملی بود که جودوکاران برای رسیدن به ترکیب اعزامی به قهرمانی جهان پشت سر گذاشتند.
منصوری با اشاره به اینکه تیم ایران در دوره گذشته مسابقات قهرمانی جهان تنها یک نماینده داشت، ادامه داد: کادر فنی، کمیته فنی و مسئولان فدراسیون تصمیم اعزام چهار جودوکار به مسابقاتجهانی ۲۰۱۷ مجارستان را اتخاذ کردند.
سرمربی تیم ملی جودوی ایران، اظهار داشت: تمامی مربیان و ورزشکاران به دنبال نتیجه گیری هستند.زمان کافی برای آماده سازی مناسب تیم نداشتیم و با این حال امیدوارم که جودوکاران ایران، مبارزات خوبی را در تاتامی جهانی به نمایش بگذارند.
وی افزود: افق اصلی ما بازی های آسیایی ۲۰۱۸ و المپیک ۲۰۲۰ است تا بتوانیم در این دو رویداد مهم به موفقیت برسیم.
«محمد رشنونژاد» در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، محمد محمدی بریمانلو در منهای ۷۳، سعید ملایی در منهای ۸۱ و رامین صفویه در منهای ۱۰۰ کیلوگرم، چهار جودوکار ایران در رقابت های قهرمانی جهان هستند.