سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت: تیم ما در دیدار برابر استقلال
خوزستان اگرچه تجربه کمتری داشت اما شایستگی پیروی در این بازی را داشته و بی شک می تواند به یکی از پدیده های این لیگ تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار ایپنا مستقر درورزشگاه غدیر:
مهدی تارتار پنجشنبه شب در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر تیم استقلال خوزستان اظهار کرد:تیم ما اگرچه اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کند اما تاکنون نتایج خوبی را کسب کرده است.
وی افزود:تیم ما در تمامی بازی خود تا این هفته از رقابت ها فاکتور دوندگی و تلاش بسیار برای گل زنی را سرلوحه کار خود قرار داده است و در این بازی نیز گل زودهنگامی را به حریف زدیم و به خوبی آن را نگه داشتیم.
سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت: تیم ما هنوز ابتدای راه است و نباید فریب این موفقیت زود هنگام را بخورد بلکه باید سخت تلاش کنیم تا در پایان فصل حاصل دستمزد خود را بگیریم.
وی بیان کرد: تیم ما جز آن دسته از تیم ها است که خیلی زود تمرینات قبل از فصل را شروع کرد و دوران بدنسازی خوبی را پشت سر گذاشت که این موضوع کمک بسیار خوبی به کیفیت کار ما کرد.
تارتار تصریح کرد: تیم استقلال خوزستان از تیم هایی خوب و باشخصیت لیگ به شمار می رود که سابقه قهرمانی در لیگ را دارد اما باید بگویم که ما برتر از آن ها بودیم و اگر از موقعیت های خود به بهتر استفاده می کردیم می توانستیم با تعداد گل بیشتری پیروز میدان شویم.
سرمربی تیم پارس جنوبی جم در خصوص تعطیلات لیگ برتر گفت: تیم ما روند رو به رشدی را دنبال می کند و بی شک از این تعطیلات ضربه می خورد اما از آن جا که بحث ملی مطرح است ما حرفی نداریم.