وی درمورد اینکه به نظر می‌رسد تراکتورسازی به دلیل کمبود بازیکن در برخی پست‌ها مشکلاتی دارد که تا پایان نیم فصل هم این تیم را با دردسرهای زیادی روبرو می‌کند، عنوان کرد: در مورد مسائل فنی صحبت نمی‌کنم و بهتر است به این موضوعات ورود نکنم.

سرپرست تراکتورسازی درمورد زمان بازگشت یحیی گل‌محمدی خاطرنشان کرد: گل‌محمدی امروز هم در تهران و در کلاس مربیگری به سر می‌برد. او از فردا به تمرینات بازمی‌گردد.

محمودی درمورد دیدار مقابل استقلال در هفته سوم، عنوان کرد: در هفته سوم باید با استقلال بازی کنیم بازیکنان خودشان را زیر نظر کادر فنی آماده این مسابقه می‌کنند تا بتوانیم عملکرد قابل قبولی در این بازی داشته باشیم.

وی درمورد شکایت باشگاه تراکتورسازی از پرسپولیس، گفت: وقتی این مسئله را صبح دیروز شنیدم از تعجب دهانم باز ماند. ما چه کاری کردیم که از باشگاه تراکتورسازی شکایت می‌کنند. با محمود خوردبین و پندار خمارلو به صورت تلفنی صحبت کردم و هر دو از باشگاه تراکتورسازی تشکر کردند و گفتند شکایتی نداشتند. احتمالا برخی می‌خواهند این وسط با شیطنت حاشیه‌سازی کنند. مشکل خاصی از سوی باشگاه بوجود نیامده است.

محمودی در مورد اینکه ناراحتی پرسپولیسی‌ها از اتفاقات فرودگاه بوده است،‌ عنوان کرد: اتفاقات فرودگاه به باشگاه ارتباطی پیدا نمی‌کند. مسئولیت فرودگاه دست ما نیست اگر پرسپولیس قبل از حضور در تبریز و باشگاه و هیات فوتبال نامه می‌زد ما تمهیداتی می‌اندیشیدم تا آنها از طریق سالن VIP وارد شوند و ماموران نیروی انتظامی هم به آنجا بروند. ما نمی‌دانیم چه کسانی به فرودگاه آمدند و اصلا معلوم نیست آنها طرفدار تراکتورسازی باشند. کانون هواداران و سرمربی تیم این اقدامات را محکوم کردند و هیچ ارتباطی با باشگاه ندارند. یک روزنامه جعلی و مجازی علیه مردم آذربایجان توهین کرده که منتسب به پرسپولیسی‌ها است. ما می‌‌دانیم این روزنامه هیچ ربطی به باشگاه پرسپولیس ندارد حالا ما می‌توانیم به خاطر تیترهایی که آنها علیه مردم آذربایجان منتشر کردند از پرسپولیس شکایت کنیم. ما از مسئولان پرسپولیس خواستیم برای آرام کردن جو اقدامات این رسانه مجازی را محکوم کنند تا برخی افراد از آب گل‌آلود ماهی نگیرند. بازی باید در فضای جوانمردانه‌ای برگزار شود و پیروزی و شکست درون زمین اتفاق بیفتد. متاسفانه برخی با اقدامات خود در این میان قصد داشتند فضا را متشنج کنند.

وی در پایان گفت: از هواداران تراکتورسازی تشکر می‌کنم آنها بار دیگر فرهنگ بالای خود را نشان دادند و بعد از باخت حدود ۱۰ دقیقه تیم را تشویق می‌کردند و پس از مدت‌ها شعار عیبی یوخ سر دادند. آنها با درک بالا از شرایط تیم این اقدامات را انجام دادند. شک نکنید این جوانان‌ها جواب اعتماد هواداران را می‌دهند و در ادامه شاهد نتایج خوب تیم خواهیم بود