به گزارش خبرگزاری ایپنا وزیر ورزش و جوانان امروز (یکشنبه) در نشست شورای عالی ورزش همگانی کشور در پاسخ به خبرنگاران درباره شنیده شدن خبر استعفای علی مرادی، بیان کرد: اطلاعی در این مورد ندارم.
نشست عالی ورزش همگانی کشور امروز (یک‌شنبه)‌ با حضور وزیر ورزش و جوانان در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و مسعود سلطانی‌فر در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که شنیده شده علی مرادی از ریاست فدراسیون وزنه‌برداری استعفا داده و همچنین سرپرست نیز معین شده است، بیان‌ کرد: من چیزی در این مورد نشنیده‌ام و این را از زبان شما (خبرنگاران) شنیدم.
او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا درباره محرومیت طارمی وزارت ورزش و جوانان ورودی داشته است یا خیر، بیان‌ کرد: خبر ندارم.
وزیر ورزش و جوانان همچنین درباره مدیریت پرسپولیس و اتفاقات پیش آمده برای این باشگاه، بیان‌ کرد: این سوال‌ها را از فدراسیون فوتبال بپرسید. تمام سوال‌ها مربوط به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شده است.
سلطانی فر در پاسخ به این سوال که همان طور که مشکل دختران بسکتبالیست روز گذشته به دست وزارت ورزش و جوانان حل شد و در موضوع پرسپولیس، وزارت ورزش و جوانان نیز می‌تواند ورود داشته باشد تا به نتیجه‌ سریع‌تر دست یابیم، بیان‌ کرد: خود فدراسیون فوتبال باید این مساله را انجام دهد و اگر لازم شد وزارت ورزش و جوانان ورود می‌کند.