به گزارش ایپنا سایت رسمی فدراسیون فوتبال آسیا در آستانه آغاز مسابقات مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به معرفی ۸ گل برتر این مرحله از مسابقات پرداخته که در این میان گل آندرانیک تیموریان به بوریرام تایلند با پیراهن استقلال نیز لحاظ شده است.

سایت AFC در این باره نوشته است: تیموریان بعد از حضور در لیگ انگلستان و قطر به تیم سابق خود بازگشت و در کنار آنها در سال ۲۰۱۳ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق به گلزنی شد. نبرد میان بوریرام و استقلال پیش از این گل با نتیجه یک بر یک در جریان بود اما ضربه تیموریان از ۴۰ متری به گوشه دروازه تیم تایلندی رفت و باعث شد تا استقلال در مجموع با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست پیدا کند.

فدراسیون فوتبال آسیا همچنین در این مقاله گل مناف با پیراهن الاتحاد به شاندونگ در سال ۲۰۰۵، گل ویکتور کارپنکو با پیراهن بنیادکار به پوهانگ در سال ۲۰۰۹، گل مولینا با پیراهن سئول به الاتحاد عربستان در سال ۲۰۱۱، گل حسنوف با پیراهن بنیادکار به آدلاید یونایتد در سال ۲۰۱۲، لیما با پیراهن الاهلی به نفت تهران در سال ۲۰۱۵، گل پائولینیو با پیراهن گوانگژو به کاشیوا در سال ۲۰۱۵ و گل لئوناردو با پیراهن چونبوک موتورز به شانگهای در سال ۲۰۱۶ را به عنوان برترین گل های این مرحله معرفی کرده است.