علی طاهران در مورد پیروزی تراکتورسازی مقابل نفت تهران در هفته چهارم لیگ برتر گفت: ‌برد خیلی خوبی بود و ما بعد از اینکه سه هفته نتیجه نگرفتیم در نهایت اولین پیروزی را در زمین خودمان کسب کردیم. ما در بازی‌های قبلی باید امتیاز می‌گرفتیم، ولی به حق‌مان نرسیدیم. جا دارد این گل را تقدیم به آنهایی بکنیم که ما را در این سه هفته سخت تنها نگذاشتند.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ادامه داد: ما بازی خوبی انجام دادیم و فکر می‌کنم نفت تهران شرایط چندان خوبی نداشت و به عقیده من خوب بازی نکرد. خوشحالم که مزد زحمات‌مان را گرفتیم.

وی با تمجید از عملکرد یحیی گل‌محمدی در تراکتورسازی خاطر نشان کرد:‌ ما در سه هفته ابتدایی شکست خوردیم، اما به هیچ عنوان آقا یحیی مقصر نبود. او خیلی برای تیم زحمت می‌کشد و بیش از حد تلاش می‌کند. گل‌محمدی نمی‌تواند خودش به زمین مسابقه بیاید و برای تراکتورسازی گل بزند. من امیدوارم که در بازی‌های آینده نتایج خوبی بگیریم تا آقا یحیی را خوشحال کنیم.

طاهران در مورد دیدار با سایپا اظهار داشت: به نظر من بازی با سایپا از بازی با پرسپولیس و استقلال سخت‌تر است، چون آنها یکی از تیم‌های آماده امسال هستند. با این حال امیدوارم در زمین حریف نتیجه خوبی بگیریم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد اینکه تراکتورسازی امسال دنبال چه جایگاهی است، گفت: از الان نمی‌توان در این زمینه نظر داد. ما باید در نیم‌فصل اول نتیجه خوبی بگیریم و نیم‌فصل دوم این فرصت را داریم که تیم را تقویت کنیم و در نهایت جایگاه خوبی را به دست بیاوریم.