به گزارش خبرنگار  خبرگزاری ایپنا؛  مراسم قرعه کشی هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر شب گذشته با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال، رئیس سازمان لیگ برتر، نمایندگان و سرپرستان تیم ها و برخی اهالی فوتبال در سالن وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

حتی تیم هایی مانند استقلال تهران، پدیده و گسترش فولاد که در اردوهای خارج از کشور به سر می برند یک نفر را به عنوان نماینده خود راهی  محل برگزاری قرعه کشی کردند .

باشگاه پرسپولیس به بهانه حضور سرخپوشان در اردوی اوکراین تنها تیمی بود که هیچ نماینده ای در این مراسم نداشت. نکته قابل توجه اینجاست که مدیرانی همچون طاهری و گرشاسبی در تهران حضور داشتند و غیبت آنها تا حدود زیادی ابهام برانگیز است.

غیبت مسئولان باشگاه پرسپولیس شائباتی را در خصوص تحریم این مراسم به دلیل تن ندادن فدراسیون به برخی از درخواست های باشگاه پرسپولیس مطرح کرده است. باید دید واکنش مسئولان باشگاه پرسپولیس در این زمینه چه خواهد بود.

شب گذشته مصطفی آجورلو که به همراه مسئولان باشگاه تراکتورسازی در این مراسم حضور پیدا کرده بود هم زمانی که دید مراسم با تاخیر زیادی مواجه شده است به نشان قهر این مراسم را ترک  و به خبرنگاران هم توصیه کرد که به بی نظمی این مراسم اشاره کنند.