مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال این روزها حسابی سرش شلوغ است و در رفت و آمد‌های بین ایران و مالزی و ایران و عراق و شهرهای تبریز و… زیاد است.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران ابتدا هفته گذشته عازم کشور مالزی، مرکز کنفدراسیون فوتبال آسیا شد تا از نزدیک با مسئولان ارشد‌ایAFC در رابطه با ضرب‌الاجل این کنفدراسیون جهت تسویه بدهی‌های باشگاه‌های لیگ برتر ایران و اخذ فرصتی دوباره در این زمینه گفت‌وگو کند.

تاج در این سفر کاری با مسئولان AFC ضمن گفت‌وگو در این باره، در زمینه میزبانی کشورمان برای برگزاری مسابقات مختلف آسیایی نیز صحبت کرد که طبق گفته خود وی رضایت‌بخش بود.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان پس از بازگشت از مالزی و پیگیری امور اجرایی فدراسیون دو روز پیش نیز به کشور عراق رفت تا از نزدیک ضمن بازدید از امکانات سخت‌افزاری و ورزشگاه‌های این کشور با رئیس فدراسیون عراق و مسئولان فوتبال این کشور تبادل نظر کند.

مهدی تاج روز گذشته به کشور بازگشت و پیگیر موضوع حق پخش تلویزیونی بود که مقرر شد هفته آینده جلسه‌ای ویژه در این زمینه برگزار شود.

طبق گزارش خبرنگار «فرهیختگان» قرار است صبح فردا یکشنبه این جلسه با حضور مدیران عامل ۱۶ تیم لیگ برتری برگزار شود تا تکلیف نهایی آن هم برای باشگاه‌ها و هم سایت دستگاه‌های ذی‌ربط معلوم شود.

این جلسه صبح فردا در مرکز ملی فوتبال یا کمپ سابق تیم‌های ملی برگزار می‌شود و مدیران عامل باشگاه‌ها نظرات خود را در این زمینه ارائه می‌کنند تا تصمیمات نهایی در این زمینه گرفته شود.