به گزارش خبرگزاری ایپنا، تساوی یک بر یک شب روز گذشته (یکشنبه) تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و اورتون در ورزشگاه گودیسون پارک یک صحنه عجیب داشت. در آن صحنه زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی شیاطین سرخ با سیموس کولمن، مدافع اورتون برخوردی داشت که در نتیجه آن هر دو بازیکن نقش بر زمین شدند و در ادامه زلاتان در حرکتی که به نظر می‌رسید عمدی باشد، پایش را سر بازیکن ایرلندی حریف کوبید.

با این حال ابراهیموویچ ۳۵ ساله که شایعه احتمال مجازات و محرومیتش از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس شنیده می‌شود، تأکید کرد که در رخ دادن این اتفاق هیچ عمدی در کار نبوده است.

او به شبکه تلویزیونی باشگاه منچستریونایتد گفت: اورتونی‌ها جنگنده بازی می‌کردند. شنیده‌ام که یکی از گزارشگران بازی گفته است که من به عمد به سر بازیکن حریف ضربه زده‌ام. آن برخورد ۵۰-۵۰ بود. او مرا کشید و به زمین انداخت اما من تلاش کردم جلوی برخوردم با او را بگیرم.

منچستریونایتد تنها ۲ بازی از ۱۱ بازی اخیرش در لیگ برتر را برده است، روندی که به اعتقاد ایبرا اگر ادامه پیدا کند، برای من‌یونایتد هیچ شانسی جهت قهرمانی در لیگ برتر و حتی رسیدن به جمع چهار تیم بالای جدول باقی نمی‌گذارد.

او اظهار داشت: مسلماً نتیجه ناامید کننده‌ای گرفتیم چون در یکی، دو بازی اخیر‌مان در لیگ نتیجه بازی آن چیزی که می‌خواستیم نبوده و این در حالی است که ما عملکرد خوبی داشتیم. ما بازی را کنترل کردیم البته نه ۱۰۰ درصد اما در اکثر دقایق آن و به نظر من تا دقیقه ۷۰ عملکردمان خوب بود. در ۲۰ دقیقه آخر اما دیگر بازی‌ خودمان را انجام ندادیم و اعتماد به نفس‌‌مان را از دست دادیم و دو امتیاز پرید.

ایبرا تأکید کرد: نکته مثبت بازی این است که ما نباختیم. می‌دانیم که باید بازی‌های‌مان را ببریم. ما می‌خواهیم به لیگ قهرمانان برسیم و قهرمان لیگ شویم اما برای رسیدن به این اهداف باید سه امتیاز بازی‌های‌‌مان را بگیریم. اگر وضعیت‌مان در جدول بهتر شود، اعتماد به نفس‌مان بیشتر می‌شود به خصوص که شیوه بازی‌مان هم خوب است.

گلی که ابراهیموویچ در بازی دیروز زد، ششمین گل او در پنج بازی قبلی‌اش در تمامی رقابت‌ها بود اما او می‌گوید حاضر است گل‌های را بازیکنانی دیگر بزنند اما تیمش برنده باشد.

ستاره پیشین پاری‌سن‌ژرمن اظهار داشت: این بار من با پاسی فوق‌العاده از مارسیال فرار کردم و دیدم که دروازه‌بان بیرون آمده است و سعی کردم در بهترین زمان ممکن توپ را شوت کنم. توپ اول به تیر افقی خورد اما در نهایت وارد دروازه شد. من گل زدم اما در نهایت ما یک امتیاز گرفتیم. ترجیح می‌دادم که در این بازی گل نمی‌زدم اما بازی را می‌بردیم. طرز تفکر من اینگونه است. ما باید بیش از این‌ها بجنگیم تا سه امتیاز را بگیریم.