به گزارش خبرگزاری ایپنا ، مدیر برنامه های رامیرس هافبک برزیلی سابق باشگاه چلسی و بازیکن کنونی باشگاه جیانگسو سونینگ چین، اعلام کرده است که درها برای انتقال این هافبک به اینتر میلان باز است و این بازیکن می تواند در ماه ژانویه به جکع شاگردان اسپالتی بپیوندد.

رامیرس در حال حاضر در سوپر لیگ چین به فعالیت فوتبالی اش ادامه می دهد و در طول زمستان گذشته شایعات زیادی مبنی بر پیوستنش به اینتر میلان بود. از آنجایی که باشگاه جیانگسو سونینگ متعلق به گروه چینی سونینگ مالک جدید باشگاه اینتر میلان است، احتمال اینکه این بازیکن در ژانویه به نراتزوری بپیوندد بسیار زیاد است. لوئیز کارلینی مدیر برنامه های رامیرس در این خصوص می گوید:

همیشه صحبت هایی در مورد انتقال رامیرس به تیم های بزرگ هست و این موضوع طبیعی است. مهم نیست که او در چه لیگی فوتبال بازی کند، مهارت های او همیشه قابل مشاهده است و او همیشه بهترینش را در زمین به اجرا می گذارد. به همین دلیل درهای انتقال او به باشگاه های بزرگ هموراه باز است اما در حال حاضر سرمربی بزرگی هدایت جیانگسو سونینگ را به عهده دارد و رامیرس هم با این باشگاه قرار دارد و از حضور در اینجا خوشحال است.