به گزارش خبرگزاری ایپنا، هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان با برتری پرگل بوروسیا دورتموند و صعود یوونتوس، رئال مادرید و لسترسیتی ادامه یافت.

در گروه ششم، بوروسیا دورتموند ۸ بر ۴ لژیا ورشو را برد. کاگاوا در دقایق ۱۷ و۱۸، رویس در دقایق ۳۲ و ۵۲ و ۹۰، شاهین در دقیقه ۲۰، دمبله در دقیقه ۲۹ و پاسلاک در دقیقه ۸۱ برای دورتموند گل زدند.

رئال مادرید در دیگر بازی این گروه ۲ بر یک از سد اسپورتینگ گذشت و صعود کرد.

واران در دقیقه ۲۹ و بنزما در دقیقه ۸۷ برای رئال و سیلوا در دقیقه ۸۰ از روی نقطه پنالتی برای اسپورتینگ گل زدند. ضمن اینکه ژائو پریرا از اسپورتینگ در دقیقه ۶۴ از بازی اخراج شد. در این گروه صعود دورتموند ۱۳ و رئال ۱۱ امتیازی قطعی شده است.

در گروه پنجم، موناکو ۲ بر یک تاتنهام را شکست داد. در جدول این گروه، موناکوی ۱۱ امتیازی صعود خود را قطعی کرد و لورکوزن هفت و تاتنهام چهار امتیازی در رده بعدی هستند.

براساس این گزارش، در گروه هفتم لسترسیتی ۲ بریک بروژ حذف شده را شکست داد و صعود خود را قطعی کرد. در دیگر بازی این گروه کپنهاگن و پورتو به تساوی بدون گل رسیدند. در جدول لستر ۱۳ امتیازی صعود کرده و پورتو هشت و کپنهاگن شش امتیازی شانس صعود دارند.

سه شنبه شب همچنین در گروه هشتم مسابقات، یوونتوس ۳ بر یک در زمین سویا به برتری رسید.

مارکیسیو در دقیقه ۴۵، بونوچی در دقیقه ۸۴ و ماندزوکیچ در دقیقه ۹۰ برای یوونتوس و پارخا در دقیقه ۹ برای سویا گل زدند. ضمن اینکه واسکس از سویا در دقیقه ۳۶ از بازی اخراج شد. در دیگر دیدار این گروه لیون یک بر صفر دیناموزاگرب را شکست داد.

در جدول گروه هشتم یوونتوس ۱۱ امتیاری جشن صعود گرفت و سویای ۱۰ و لیون هفت امتیازی دوم و سوم هستند.