خبرگزاری ایپنا سوال بزرگ بسیاری از هواداران  رئال مادرید از مدیریت و کادر فنی این باشگاه در سال های اخیر قطعا این خواهد بود: چرا با وجود عملکرد ضعیف کریم بنزما او هنوز در رئال مادرید بازی می کند؟، سوالی که هنوز بی پاسخ مانده است!

 

بنزما در خط حمله ای حضور دارد که این روزها نا آماده تر از همیشه عمل می کند! اینکه ۳ مهاجم نامدار باشگاه رئال مادرید نمی توانند نقش مثبتی را در ترکیب تیم بازی کنند مسئله ای دیگر است، اما اینکه چرا یکی از بازیکنان همواره در افت قرار داردمسئله ای دیگر!

 

بنزما طی دو سه فصل اخیر در حد و اندازه های یک مهاجم بسیار ضعیف در باشگاه بزرگ رئال مادرید حاضر شده است و بی آنکه بتواند نقشی کلیدی را در باشگاه بازی کند، همواره موجب از دست رفتن مهاجمان سطح اول در تیم و نیمکت نشین شدن آنها شده است!

کریم بنزما
کریم بنزما

 

برای مثال ماریانو و آلوارو موراتا دو مهاجمی بودند که در فصل گذشته هرگاه در ترکیب تیم فرصت حضور را پیدا می کردند، می توانستند بسیار مثبت ظاهر شوند، اما هرگز آنها به بنزما ترجیح داده نشدند! تا این دو مهاجم در فصل نقل و انتقالات تابستانی از سانتیاگو برنابئو از باشگاه خارج شوند!

 

کریم بنزما ماند و نوک پیکان بسیار کند خط حمله باشگاه رئال مادرید که حالا تمام امیدش به او بود! اما واکنش بنزما در ارتباط با این اتفاق چه بود؟ همان همیشگی ! یکی پس از دیگری موقعیت ها را از دست دادن و تکرار مکرات!

کریم بنزما
کریم بنزما

 

زیدان پس از دیدار برابر لاس پالماس با وجود نمایش نا امید کننده بنزما در این دیدار بار دیگر به حمایت از وی پرداخت و مدعی شد باید به این ستاره فرصت داد! حال سوتال اینجاست: کریم بنزما چقدر فرصت برای ارائه توانایی های خود می دهد؟ آیا ۸ سال فرصت کافی نیست؟

 

رئال مادرید برای سال ها از حضور مهاجمامی همچون رائول در خط حمله خود بهره برده است! هواداران این تیم به خوبی معنای یک مهاجم تمام کننده را می دانند! اما آیا بنزما شباهتی به خواسته های هواداران این تیم دارد؟ آیا او همان بازیکنی است که می تواند برای رئال مادرید یک سوپر استار باشد؟

کریم بنزما
کریم بنزما

 

نکته جالب تر در این مسئله، حمایت فلورنتینو پرز از این مهاجم فرانسوی است! بازیکنی که برای ۳ سال پیاپی به دلیل مشکلات اخلاقی به تیم ملی فرانسه هم دعوت نمی شود! پرز  نیز همواره او را یک بازیکن حرفه ای خوانده است و از ابراز علاقه اش به شماره ۹ تیم خود دست برنداشته است!