تهدید بمب‌گذاری در مقر اتحادیه فوتبال آرژانتین، کارکنان این اتحادیه را مجبور به تخلیه ساختمان نهاد حاکم بر فوتبال این کشور کرد.
به گزارش خبرگزاری ایپنا؛ خشم آرژانتینی ها از ناکامی دوباره تیم ملی فوتبال کشورشان برای پیروزی در یک فینال دیگر پس از باخت شان به شیلی در بازی پایانی کوپا آمه ریکا، شدیدتر از آنچه که تصور می شد، بوده است. به گزارش ESPN، به دنبال باخت آلبی سلسته برابر شیلی در ضربات پنالتی فینال تورنمنت صد سالگی کوپا آمه ریکا، مقر اتحادیه فوتبال آرژانتین که این روزها اوضاع نا بسامانی هم دارد، به بمب گذاری تهدید شد.

 

گزارش رسانه های محلی حاکی از آن است که به دنبال تماس های تلفنی افراد ناشناس که خطر انفجار یک بمب را در مقر اتحادیه فوتبال آرژانتین گوشزد کرده اند، ساختمان این تخلیه شد که این اتفاق احتمال محرومیت اتحادیه فوتبال آرژانتین از سوی فیفا را بیش از پیش افزایش داد. اتحادیه فوتبال آرژانتین در انتظار است تا تصمیم فیفا در مورد مجازات این سازمان و محرومیت احتمالی تمامی تیم های ملی فوتبال آرژانتین از تمامی تورنمنت های بین المللی به دلیل مداخله دولت در امور فوتبالی این کشور مشخص شود. انتهای پیام/