شب گذشته در سالن پالادیوم شهر لندن و در حاشیه مراسم THE BEST فیفا، رونالدو جونیور پسر کریستیانو رونالدو بار دیگر به سوژه خبرنگاران تبدیل شده بود و حتی دوستی اش با لیونل مسی رقیب پدرش را وارد فاز جدیدی کرد. رونالدو کوچک در این مراسم با بهترین بازیکنان جهان ملاقات کرد و با این ستارگان به گرمی برخورد کرد و موفق شد دوستان زیادی را در بین بازیکنان بزرگ جهان پیدا کند که البته یک دوست بسیار ویژه در این میان بود و آن هم کسی جز لیونل مسی نبود.

 

هنگامی که کریستیانو رونالدو برای دریافت جایزه بهترین بازیکن جهان به روی سن رفت، رونالدو جونیور نگاه تحسین برانگیزی به اعجوبه آرژانتینی بارسلونا انداخت و مسی که در کنار نیمار نشسته بود، پاسخ نگاه او را خندیدن می داد.

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو

 

اما لحظه به یاد ماندنی دیشب زمانی اتفاق افتاد که کریستیانو رونالدو  پسرش و لیونل مسی روی صندلی های خود نشستند و دقایقی پس از آغاز مراسم، رونالدو جونیور با حالتی صمیمانه دستش را دور گردن مسی انداخت و به صحبت های روزمره با وی پرداخت. مثل اینکه این دو نفر سالیان سال است که یکدیگر را می شناسند. آنها با هم احوال پرسی کردند و رفتار گرمی را با یکدیگر داشتند و حتی زمانی که بین پدرش و مسی سکوت برقرار می شد، این رونالدو جونیور بود که سکوت را می شکست. داستان دوستی رونالدو جونیور و لیونل مسی حالا دیگر یک رابطه دوستانه است و به مانند گذشته موضوع غیر ممکنی نیست