به گزارش خبرگزاری ایپنا رئال مادرید با حضور امید اول خود در امر گلزنی (کریستیانو رونالدو) باید در هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف آپوئل نیکوزیا قبرس برود، بازی مهمی که برای رئال مادرید در راستای کسب دوباره عنوان صدرنشینی و برای رونادو جهت بهبود رکورد های هایش از اهمیت بالایی برخوردار است.

رئال مادرید در گروه H رقابت تنگانگی را با تاتنهام انگلیس دارد و در تلاش است تا پس از شکست برابر این تیم در هفته گذشته این رقابت ها با جای گذاشتن این تیم و احتمال شکست لندنی ها برابر بورسیا دورتموند در بازی بزرگ این گروه بار دیگر فرصت حضور در رتبه اول را داشته باشد و رونالدو نیز به دنبال ان است تا با گلزنی از فشار انتقاد ها خارج شود.
کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو تاب ه این لحظه در لیگ قهرمانان اروپا تنها بازیکنی است که در هر ۴ بازی گذشته تیمش موفق به گلزنی شده است تا با ۶ گل زده در رتبه اول گلزنان فصل جاری این رقابت ها جای بگیرد! او در صورت گلزنی در دیدار برابر آپوئل خواهد توانست این رکورد را به ۶ بازی افزایش دهد!

این تنها دغدغه رونالدو نخواهد بود! او در صورتی که در این بازی گلزنی نماید رکورد گلزنی خود را در سال ۲۰۱۷ در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا افزایش خواهد داد! چرا که کریستیانو تا به اینجای کار مجموعا در سال ۲۰۱۷ توانسته است ۱۶ گل را به ثمر برساند تا فرصت افزایش رکورد خود را تا پایان سال داشته باشد.