به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، درآمد ۸۸ میلیون دلار در سال کریستیانو رونالدو که شامل حقوق و پاداش‌هایش در رئال مادرید و درآمدهای تبلیغاتی‌اش از سویاسپانسرها می‌شود، او را به یکی از پردرآمدترین شخصیتهای سرشناس دنیا تبدیل کردهاست. 

طبق اعلام نشریه فوربس، مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید که یکشنبه این هفته باپرتغال قهرمان یورو ۲۰۱۶ شد، به‌طور مشترک با دکتر فیل مک‌گرا، یکی از ستاره‌های تلویزیون آمریکا، در رده چهارم پردرآمدترین مشاهیر (سِلِبریتی) دنیا قرار دارد.
براساس اطلاعات نشریه فوربس، رونالدوی ۳۱ ساله سالانه ۵۵ میلیون یورو حقوق می‌گیردو مابقی درآمدهایش هم از محل قراردادهای پرزرق و برقش با چندین اسپانسر سرشناسجهانی مانند نایکی، ساکور برادرز و مانستر هدفونز تأمین می‌شود. رونالدو در رده‌بندیپردرآمدترین مشاهیر جهان بالاتر از رقیب آرژانتینی‌اش در بارسلونا، لیونل مسی قراردارد کسی که در این رده‌بندی نفر هشتم است و با درآمد سالانه ۸۱٫۵ میلیون دلار، دومین فوتبالیست پردرآمد دنیاست. سومین ورزشکار پردرآمد در میان مشاهیر پردرآمد دنیا،لبران جیمز، ستاره
NBA‌ است که سالی ۷۷ میلیون دلار درآمد دارد.
در رده‌بندی پردرآمدترین چهره‌های مشهور دنیا تنها سه نفر از کریستیانو رونالدو بالاتر قرار دارند که اولین آنها تیلور سوئیفت خواننده آمریکایی با درآمد ۱۷۰ میلیوندلار در سال است. گروه وان دیرکشن بریتانیایی با درآمدی معادلی ۱۱۰ میلیون دلاردر سال در رده دوم قرار دارد و جیمز پترسون، مؤلف آمریکایی با ۹۵ میلیون یورودرآمد در سال رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.