به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، زین‌الدین زیدان که شاگردانش امشب (سه‌شنبه) در سوپرجام اروپا در نروژ باید به مصاف سویا، قهرمان لیگ اروپا بروند، سه مهره‌ اصلی تیمش در خط حمله، کریستیانو رونالدو، گرث بیل و کریم بنزما، موسوم به مثلث BBC را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. با این حال او نگران این موضوع نیست.

زیزو به خبرنگاران گفت: غیبت BBC مرا نگران نمی‌کند. من نمی‌خواهم در مورد کریم ریسک کنم، چون از وضعیت فعلی او راضی هستم. بنزما اینجا بدون هیچ مشکلی در کنار ماست. ما برای آغاز فصل هیجان داریم و تیم‌مان آماده است.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها با ابراز رضایت از عدم نیاز تیمش به خرید بازیکنان جدید برای تقویت تیمی که فصل گذشته قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، تأکید کرد: تیمی که من دارم کامل است و من از آن بسیار راضی‌ام.

زیزو در ادامه به وضعیت آلوارو موارتا، مهاجم اسپانیایی که به‌تازگی از یوونتوس به رئال مادرید برگشته است اشاره داشت و درباره نحوه تطبیق پیدا کردن او با دیگر بازیکنان تیم و تأثیری که بر عملکرد کهکشانی‌ها گذاشته است، صحبت کرد.

سرمربی رئال مادرید عنوان کرد: بازی در یوونتوس برای موراتا مکانی خوب برای یادگیری و کسب تجربه بود و حالا او برگشته است، در حالی که بسیار پخته شده است و سخت کار می‌کند. او برای چالشی که در یک فصل سخت انتظارش را می‌کشد، آماده است.

بازی سوپرجام اروپا امشب از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران میان رئال مادرید به‌عنوان قهرمان لیگ قهرمانان و سویا به‌عنوان قهرمان لیگ اروپا برگزار می‌شود.