سرمربی پیشین رئال‌ مادرید سه بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان را اعلام کرد که در آن نام لیونل مسی نیز به چشم می خورد.

به‌ گزارش خبرگزاری ایپنا، فابیو کاپلو که بعد از حضور ناموفق در تیم‌ ‌ملی روسیه بیکار بوده است به نظر می‌رسد تمایلی به بازگشت به دوران مربیگری ندارد. او بعد از جدایی از رئال‌ مادرید هدایت انگلیس و سپس روسیه را بر عهده گرفت. در نهایت بعد از ناکامی کاپلو با روسیه، او ترجیح داد هدایت تیمی را بر عهده نگیرد.

فابیو کاپلو، سه بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان را از دید خودش مشخص کرد. او عنوان کرد لیونل مسی هم‌طراز با دیگو ماردونا و پله، جزو سه بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان است. او گفت‌: همه بدون شک مارادونا و پله را دو بازیکن برتر تاریخ می‌دانند. درباره گزینه سوم ممکن است بین افراد نظرات مختلفی وجود داشته باشد ولی لیونل مسی هم‌طراز با مارادونا و پله است. آنها بازیکنانی هستند که در داخل زمین و خارج از زمین توانستند عملکرد و نمایش خوبی داشته باشند و هواداران آنها را دوست داشته باشند. برای نسل ما که توانست بازی‌های مسی را ببیند، خیلی لذت بخش بود. باید از او تشکر کرد.

هفته‌ گذشته همچنین ژوزه مورینیو نیز نظرش را درباره این سوال گفت‌ و رونالدو را در فهرست سه بازیکن قرار نداد و از مسی، مارادونا و پله به عنوان بازیکنان برتر تاریخ فوتبال جهان نام برد.