به گزارش خبرگزاری ایپنا ستاره سابق تیم ملی انگلیس که اکنون به‌عنوان مجری یک برنامه ورزشی در شبکه BBC فعالیت می‌کند، پس از تساوی خانگی کهکشانی‌ها برابر سفیدپوشان لندن در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا که با تساوی یک – یک خاتمه یافت، پستی کنایه‌آمیز در مورد بنزما گذاشت که عملکرد این مهاجم فرانسوی را زیر سؤال می‌برد.

ظاهراً پست لینکر به مذاق زیدان خوش نیامده است. او در دفاع از هموطنش به خبرنگاران گفت: فقط از بنزما انتقاد نمی‌شود، بلکه همه بازیکنان ما مورد انتقاد واقع شده‌اند. چیزی که لینکر گفت شرم‌آور بود و مرا ناراحت کرده است. بنزما قرار نیست که در یک فصل برای ما ۶۰ گل بزند، اما او ۳۰ گل را خواهد زد و ۴۰ پاس گل خواهد داد که به نظر من این مهم‌ترین چیز است. من دوست ندارم که مردم درباره بازیکنانم بدگویی کنند و یک بار دیگر می‌‌خواهم به صورت شفاف اعلام کنم که برای من کریم با اختلاف بهترین مهاجم است.

زیدان در دو سال مربیگری‌اش در رئال مادرید دو قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان و یک قهرمانی در لالیگا کسب کرده است. با این وجود او خودش را جزو بهترین سرمربی دنیا نمی‌داند و می‌گوید سزاوار کسب جایزه بهترین سرمربی دنیا در سال ۲۰۱۷ نیست.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها تأکید کرد: من احساس می‌کنم که در بهترین باشگاه دنیا هستم، اما فکر نمی‌کنم که بهترین سرمربی دنیا باشم، به هیچ عنوان.

رئال مادرید فردا شب از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران میزبان ایبار خواهد بود.