به گزارش خبرگزاری ایپنا، تیم فوتبال منچسترسیتی دیشب (شنبه)‌ در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس با نتیجه ۳ بر یک برابر چلسی شکست خورد.
دیه گو کاستا، ویلیان وهازارد گل های چلسی را به ثمر رساندند. گری کیهیل تک گل منچسترسیتی را به اشتباه درون دروازه خودی جای داد.
در اواخر بازی، سرخیو آگوئرو با تکل خطرناک روی پای داوید لوئیز با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد. این اتفاق سرآغاز درگیری بین بازیکنان دو تیم بود. فرناندینیو نیز به علت دفاع از هم تیمی هایش و هل دادن فابرگاس اخراج شد.
در حالی که گواردیولا از این درگیری که با اخراج دو بازیکن او همراه شد، متاسف بود، اما آنتونیو کونته سرمربی چلسی شخصیت تیم خود را ستود.
این هشتمین پیروزی متوالی چلسی است که با ۳۴ امتیاز و ۴ امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی رده چهارمی، همچنان در صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد.
در اواخر بازی بین بازیکنان و کادر تیم درگیری پیش آمد و اوضاع در حال خارج شدن از کنترل داور بود که فرنادینیو به علت هل دادن سسک فابرگاس با دریافت کارت قرمز اخراج شد.
پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی گفت:‌ مایه تاسف است که بازی به این شکل تمام شد. بابت این اتفاقات عذرخواهی می کنم.
وی افزود:‌ فکر نمی کنم که تکل آگوئرو عمدی باشد. هر دو بازیکن قوی هستند. فرناندینیو هم برای دفاع از هم تیمی هایش دخالت کرد.
فرناندینیو اکنون از حضور در سه مسابقه محروم شده و احتمال دارد آگوئرو برای چهار بازی محروم شود.
گواردیولا گفت: ما برنده نشدیم،‌ چون فرصت های زیادی را از دست دادیم ، نه به علت تصمیم های داوری.
وی افزود: در محوطه جریمه به حد کافی قوی نیستیم. این مشکلی است که ما تمام فصل با آن روبرو بودیم. گل زدن برای ما سخت است و به راحتی گل می خوریم.
در همین حال، سرمربی چلسی از شخصیت و انضباط شاگردان خود در میانه این آشفتگی ابراز خرسندی کرد. حتی دیه گو کاستا هم تلاش کرد در این نزاع میانجیگری کند.
آنتونیو کونته گفت: کاستا نشان داد که از شور و اشتیاق خود به شیوه درستی استفاده می کند و من از عملکرد وی خیلی راضی هستم.
وی ضمن ستایش شخصیت تیم خود گفت: این نکته بسیار مهم است. ولی باید به تلاش و پیشرفت تیم ادامه دهیم.