ملی پوش اسبق تیم ملی فوتبال بانوان مدعی است که برخی مانع پیشرفت فوتبال بانوان می شوند و با انتشار عکس متعلق به او حاشیه سازی می کنند.
هرچند وقت یک بار عکسی از تیم ملی فوتبال بانوان در فضای مجازی و رسانه ها منتشر می شود مبنی بر حضور چهار مرد در تیم ملی فوتبال بانوان و تاکید عکس نیز بر بازیکن شماره ۱۰ است.
ملی پوشان در رقابت های سنگاپور، عکسی که با عنوان حضور چهار مرد در تیم ملی منتشر شد
فاطمه اردستانی درباره عکس منتشر شده در فضای مجازی و رسانه ها اظهار کرد: عکسی که شاهد آن هستیم مربوط به المپیک نوجوانان سنگاپور است که در آن زمان پانزده سال داشتم. تمام اعضای تیم ملی فوتبال بانوان قبل از اعزام به رقابت های سنگاپور در دهکده المپیک نزدیک به ۱۰ تست دادیم و این تست ها به سنگاپور فرستاده شد و آنها تایید کردند که بانوان ایرانی نه مشکل دوپینگ دارند و نه هیچ مشکل دیگری و تنها مسئله آنها بازی با حجاب است.
او در ادامه افزود: سنگاپوری ها به نوع پوشش سر ملی پوشان اعتراض داشتند که در نهایت پوشش کلاه را قبول کردند و ما راهی مسابقات شدیم. حتی تا حدود سه سال بعد از رقابت ها سنگاپور نیز مشکلی وجود نداشت و ما در رقابت های آسیایی نیز شرکت کردیم و در آن زمان ایراندوست، مربی تیم بود و با پیروزی مقابل تیم های اردن و هند از گروه خود بالا رفتیم و از خوشحالی نماز شکر خواندیم و فدراسیون نیز بسیار خوشحال شده بود، چرا که برای نخستین بار بود بانوان فوتبالیست ایرانی در رقابت های آسیایی توانسته بودند از گروه خود صعود کنند.