خبرگزاری ایپنا / در آخرین بازی روز دوم از هفته نهم لا لیگا اسپانیا رئال مادرید به مصاف ایبار می رود. این بازی از ساعت ۲۲:۱۵ در ورزشگاه برنابئو برگزار می شود.

زیدان و شاگردانش این فصل در لا لیگا شروع خوبی نداشته اند، به خصوص در خانه، رئال مادرید تا به اینجای کار با ۱۷ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. اما آن ها امروز کار نسبتا راحتی دارند، چرا که ایبار تا به این جای فصل نمایش چندان خوبی نداشته است.

رئال مادرید که در هفته پیش در لیگ قهرمانان اروپا یک بار دیگر در برنابئو متوقف شدبرای پایان دادن به روند ناکامی هایشان در برنابئو امید زیادی به پیروزی پرگل در این دیدار دارند. اما آخرین دیدار دو تیم در برنابئو با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

رئال در پنج دیدار آخر خود در تمامی رقابت ها ۴ پیروز ی و ۱ تساوی کسب کرده است. آمار رئال مقابل ایبار هم در شش بازی آخر ۵ پیروزی تقریبا پر گل و۱ تساوی است.

ایبار ۱-۴ رئال مادرید
رئال مادرید ۱-۱ ایبار
رئال مادرید ۴-۰ ایبار
ایبار ۰-۲ رئال مادرید
رئال مادرید ۳-۰ ایبار
ایبار ۰-۴ رئال مادرید
کریستیانو رونالدو در پنج دیدار خود مقابل ایبار در لا لیگا ۵ گل به ثمر رسانده است و امید اول رئال برای گلزنی در این دیدار محسوب می شود. هر ۵ گل رونالدو به ایبار توسط پای راستش به ثمر رسیده است(دو گل از روی ضربه پنالتی، یک گل از روی ضربه کاشته و دو گل در جریان بازی به ثمر رسانده است. ستاره کهکشانی ها این فرصت را دارد تا با گلزنی در این دیدار یک بار دیگر به منتقدان خود ثابت کند که هنوز هم یکی از بهترین های دنیای فوتبال است.

کریستیانو-رونالدو

کریستیانو-رونالدو

در مقابل رئال، ایباری قرار می گیرد که این فصل یکی از ضعیف ترین عملکرد ها را در لا لیگا داشته، آن ها در هشت دیدار گذشته خود تنها ۳ گلزده و ۱۷ گل خورده به ثبت رسانده اند و هیچ بعید نیست در بازی امشب آمارشان بد تر از این هم بشود.

ترکیب احتمالی دو تیم

ترکیب احتمالی دو تیم