به گزارش خبرگزاری ایپنا،مهاجم ایرانی آلانیا اسپور نسبت به صحبت‌هایی که در مورد بازگشتش به لیگ ایران و باشگاه استقلال وجود دارد، واکنش نشان داد. سجاد شهباززاده از زمانی که با آلانیا اسپور قرار داد امضا کرده بارها شایعاتی در مورد بازگشتش به استقلال در تعطیلات نیم ‌فصل مطرح شده است؛ شایعاتی که بارها این مهاجم آن را تکذیب کرده است.

شهباززاده در این باره می‌گوید: «در ابتدای صحبت هایم باید از هواداران استقلال تشکر کنم که در این مدت همیشه من را حمایت کرده‌اند و من هم بارها از علاقه‌ام به این تیم صحبت کرده‌ام اما در این مدت‌ها بارها خبر بازگشت من به استقلال مطرح شده است در حالی که من چند بار اعلام کرده‌ام که الان وقت نقل و انتقالات نیست.

من باید در حال حاضر روی تیمی که عضو آن هستم تمرکز کنم و این حرف‌هایی که زده می‌شود، باعث می‌شود تمرکز من به هم بخورد. الان به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای باید تمام تمرکزم را روی باشگاه آلانیا اسپور که هم اکنون عضو آن هستم بگذارم.»

این بازیکن در مورد شایعه ناامیدی او از حضور در ترکیب آلانیا اسپور می‌گوید: «من باید این را به شما بگویم که دارم سطح بالاتری را نسبت به فوتبال ایران تجربه می‌کنم و اینطور نیست که به خاطر دو هفته نیمکت‌نشینی تصمیم من عوض شود و یا از حضور در لیگ ترکیه پشیمان شوم. چنین چیزی درست نیست.

در این لحظه که با شما صحبت می‌کنم تمام هدفم این است که بتوانم توانایی‌هایم را نشان بدهم و به ترکیب اصلی برگردم. فقط این را بگویم که در این مدت عده‌ای حرف‌هایی زده‌اند و شایعه‌پراکنی کرده‌اند که این موضوع باعث تفرقه می‌شود و ممکن است برای من حاشیه درست کند.»

مهاجم ایرانی آلانیا اسپور در مورد اینکه سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال، اعلام کرده که «شهباززاده دنبال پول است و قصد بازگشت به استقلال را ندارد» هم می‌گوید: «من در شرایط فعلی اصلا دنبال درآمد نیستم و همه می‌دانند شرایط من برای پیوستن به تیم آلانیا اسپور چطور بود. من در حال حاضر دنبال پول نیستم و به دنبال تجربه کسب کردن هستم؛ مخصوصا برای استقلال که من هرگز شرط مالی نمی‌گذارم چرا که این تیم را خانه خودم می‌دانم.»