مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: دوست داریم سروش رفیعی در تراکتورسازی بماند اما اینکه او پس از نیم‌فصل با برخی تیم‌ها مذاکره کند طبیعی است.

به گزارش خبرگزاری ایپنا، مصطفی آجورلو درباره آخرین وضعیت استادیوم یادگار امام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما از رئیس سازمان توسعه اماکن ورزشی انتظار داریم همان‌طور که برای افتتاح استادیوم نقش جهان به اصفهان رفته بود برای افتتاح زمین چمن یادگار امام(ره) نیز به تبریز بیاید.

وی افزود: تغییر چمن استادیوم یادگار امام برای استان آذربایجان شرقی خیرات است اما این اتفاق تاکنون به ضرر ما بوده و ما نتوانستیم تا این لحظه شور تراکتوری‌ها به رخ ایران بکشیم اما در هر صورت از تمامی مسئولان برای اقداماتی که جهت تغییر زمین چمن انجام دادند تشکر می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر وضعیت سروش رفیعی گفت: ما معتقدیم بازیکن تا زمانی که در یک تیم حضور دارد باید با تمام وجود برای آن تیم بازی کند اما پس از اتمام قرارداد آزاد است که با تیم‌های دیگر نیز مذاکره کند. ما می‌توانستیم بدجنسی کنیم و او را تا پایان فصل هم در تراکتورسازی نگه داریم اما من دوست ندارم که از روش‌های غیراخلاقی برای نگه داشتن او در نیم‌فصل دوم استفاده کنم.

آجورلو تصریح کرد: ما از مسئولان سازمان نظام وظیفه درخواست کردیم که تا پایان نیم فصل اول اجازه حضور او در تراکتورسازی را بدهند. سروش رفیعی اعتقاد دارد که در بحث ابطال کارتهای معافیت سربازی به او ظلم شده است و من هم تلاش می‌کنم که به او کمک کنم. ما سروش رفیعی و فوتبال او را دوست داریم اما تصمیم نهایی را خود این بازیکن خواهد گرفت. اگر سروش به ما و تیم تراکتورسازی اعتماد دارد و معتقد است که تراکتورسازی می‌تواند امسال قهرمان شود ما دست خود را به سوی او دراز می‌کنیم.

وی در مورد وضعیت اقتصادی باشگاه تراکتورسازی گفت: تاکنون ۱۷ میلیارد بدهی داریم که این بدهی‌ها ممکن است باعث کسر امتیاز از تیم تراکتورسازی باشد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اشاره به مصدومیت سینا عشوری و اینکه آیا باشگاه تراکتورسازی قرارداد این بازیکن را تمدید می‌کند یا خیر، گفت: عشوری بازیکن ذوب‌آهن بود و پس از اتمام سربازی‌اش نیز تصمیم گرفت که در تراکتورسازی بماند، او برای اینکه رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه اصفهانی بگیرد زحمات زیادی کشید و در حال حاضر او متعلق به تراکتورسازی است و تراکتور بدون سینا تراکتور نیست.

آجورلو در مورد پیراهن‌های این تیم برای فصل جاری گفت: امسال بهترین لباس لیگ را تیم تراکتورسازی می‌پوشد و ما موفق شدیم یک لباس خوب و با کیفیت را جایگزین طرح قبلی کنیم.