به گزارش حبر گزاری ایپنا، مسعود پاشنا: در نقل و انتقالات لیگ شانزدهم، مهدی طارمی آقای گل پانزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر که نتوانسته بود با یونایی به توافق نهایی برسد، پس از نشستی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشت قرار شد قراردادش را با این تیم تمدید کرد اما این پایان کار طارمی نبود.

بهترین گلزن لیگ پانزدهم یک روز پس از حضور در باشگاه پرسپولیس به همراه رامین رضاییان راهی ترکیه شد تا این دو بازیکن فصل پیش سرخپوشان قراردادشان را با تیم ریزه اسپور ترکیه امضا کنند. این اتفاق باعث دلخوری هواداران پرسپولیس شد و آنها به شدت از رفتار رضاییان و طارمی انتقاد کردند.

 پس از کش و قوس های فراوان و البته خبرهای ضد و نقیضی که در مورد سرنوشت مهدی طارمی و رامین رضاییان منتشر شد، بالاخره این دو بازیکن سه‌شنبه شب قراردادشان را به طور رسمی با تیم چایکور ریزه اسپور ترکیه امضا کردند.

پس از این اتفاق و البته کمی قبل از آن هواداران متعصب پرسپولیس واکنش های تندی را نسبت به این دو بازیکن داشتند و از اینکه آنها با این شکل غیرحرفه ای به تیم ترکیه ای پیوسته بودند انتقاد کردند. طبیعی است که هواداران انتظار داشتند دو بازیکن تاثیرگذار فصل گذشته برای لیگ شانزدهم هم پیراهن پرسپولیس را بر تن کنند اما این اتفاق رخ نداد و طارمی و رضاییان قراردادشان را با تیم ترکیه ای امضا کردند.

حالا پرسش این است که چرا هواداران پرسپولیس از این انتقال ناراحت و عصبانی هستند؟ مگر قبل از این باشگاه پرسپولیس بازیکنان بزرگ تر از اینها را به تیم های خارجی ترانسفر نکرده بود؟ پس چرا آن زمان هواداران نه تنها ناراحت نشدند بلکه به این انتقال ها افتخار هم کردند اما حالا هیچ هواداری خوشحال نیست؟

مگر مهدی مهدوی کیا، علی دایی، علی کریمی، جواد کاظمیان، رضا ترابیان، رضا شاهرودی، بهنام طاهرزاده، علیرضا امامی فر، مهرداد میناوند و … از پرسپولیس به تیم های اروپایی و آسیایی نرفتند؟ چرا آن زمان کسی ناراحت نشد اما حالا به خاطر این دو بازیکن که خیلی هم پرسپولیسی نیستند این مسائل بوجود آمده است؟

هر چند نوع رفتن این دو بازیکن خوشایند نبود ولی فراموش نکنیم این دو بازیکن جزو بهترینهای تیم محبوبمان بودند و با بازی خوبشان بارها برای تیم محبوب پرسپولیس شادی آفریدند.
به هرحال آنان برای مدتی رفتند و باید فعلا برای آنان آرزوی موفقیت کرد ، مطمئن باشید خیلی زود به ایران باز می گردند و دوباره برای تیم محبوبشان شادی می آورند.