به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) ، وب سایت باشگاه روستوف خبر از دعوت دو ملی پوش ایرانی خود برای حضور در رقابت های مقدماتی جام جهانی داده است.
دو بازیکن ایرانی تیم روستوف پس از انجام بازی های درخشان در چند هفته خیر به اردوی تیم ملی فوتبال ایران اضافه خواهند شد. تیم ملی با اکثر بازیکنان خود، یک اردوی ۱۳ روزه را در ایتالیا پشت سر گذاشت که در این اردو بازیکنان تیم های اروپایی همراه تیم ملی نبودند و در باشگاه های خود حضور داشتند.
در این میان سعید عزت اللهی و به خصوص سردار آزمون از نفرات اصلی تیم روستوف در راهیابی این تیم به لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری بودند، تا پس از گذشت ۶ سال دوباره ایرانی ها در لیگ قهرمانان پا به توپ شوند.
پس از کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا، وب سایت رسمی باشگاه روستوف خبر از دعوت تیم ملی ایران برای سردار آزمون و سعید عزت اللهی جهت حضور در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داده است و این دو بازیکن هم به زودی به اردوی بازیکنان ایرانی در ایران ملحق خواهند شد.
تیم ملی ایران در اولین دیدار رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه روز پنج شنبه ۱۱ شهریور ماه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم قطر می رود.