به قلم : غلامرضا بادکوبه

حسین هدایتی را سال هاست که می شناسیم . از وقتی که علی پروین بچه محل سابق خود را وارد تشکیلات پرسپولیس کرد تا از حضور حاج حسین به پرسپولیس منتفع شود .

او آمد و با ریخت و پاش هایش حتی بر اریکه قدرت تکیه زد و مرد اول پرسپولیس نام گرفت ، اما انگار پول هایش نتوانست برای پرسپولیس راهگشا باشد و بعد از مدتی رفت و رفت …!

او به پرسپولیس آمد و این آمدن ، بین او و سلطان بی تاج و تخت سرخ ها فاصله انداخت تا بچه محل های قدیمی نسیت به یکدیگر موضع بگیرند و …!

از آن روز ها سال ها میگذرد ، اما حسین هدایتی همچنان در تلاش است تا در پرسپولیس حرف اول و آخر را بزند تا جایی که او حتی به دنبال خرید یاشگاه هم رفت که در نهایت بدلایلی میسر نشد و دست او از پرسپولیس کوتاه ماند !

اما حاج حسین باز هم عقب ننشست و این بار برای اینکه حمایت بازیکنان پرسپولیس را پشت سر خود احساس کتد با رفتاری غیر منطقی با پرداخت های صدها میلیونی و حتی میلیاردی ، زمینه ای مهیا ساهت تا همه او را ناجی پرسپولیس و پرسپولیس ها بدانند ، اما اما نه تنها این اتفاق رخ نداد ، بلکه موضع گیری ها بر علیه او آغاز شد تا صدای همه درآید ، از جمله مهرداد میناوند مدافع ملی پوش سال های نه چندان دور پرسپولیس و تیم ملی که بدجدوری هدایتی را متهم به ایجاد دو دستگی در تیم و حتی روی سکوها کرد .

هدایتی دقیقا زمانی از سوی پیشکسوتان پرسپولیس متهم به دخالت در امور پرسپولیس شد که مهدی طارمی در بزرگترین اشتباه زندگی اش با برنامه نود از قطر ارتباط تصویری برقرار کرد و تیشه به ریشه خود زد !

در پایان آن برنامه همه در تعجب بودند که چرا طارمی گفت :  هدایتی گفته این یک میلیارد و اندی را به تو می دهم چون دوستت دارم و به باشگاه پرسپولیس و حساب کتاب های تو با باشگاه ارتباطی ندارد !!

در اینکه حاج حسین هدایتی عاشق پرسپولیس است تردیدی وجود ندارد اما اینت گونه رفتار ها در جامعه شک و تردید ایجاد ایجاد می کند که علت این پرداختی ها  چیست و چرا حاج حسین ، هر مدت یکبار در مراسم های خصوصی و یا جشن تولد بازیکنان دست به جیب می شود و برای بازیکنان ولخرجی می کند ؟!

اینکه مهرداد میناوند او را باعث برهم زدن جو پرسپولیس می داند و یا اینکه می گوید شما مسئول تمدید قرارداد های بازیکنان نیستید که دخالت می کنید و یا خواسته و ناخواسته بزرگترین ظلم را در حق پرسپولیس و هوادارانش مرتکب شده اید ، همه و همه نشانه این است که پیشکسوتان پرسپولیس او را باعث و بانی نا آرامی در پرسپولیس می دانند و معتقدند وعده وعید های او به بازیکنان است که باعث می شود جو پرسپولیس دگرگون شود .

حسین هدایتی در گذشته هم در راه خدمت مستقیم به پرسپولیس و در خصوص پرونده خلعتبری و بازگشت او به ایران و باشگاه پرسپولیس نهایت همکاری و و لخرجی را نشان داد ، اما نمی دانیم چرا حالا او به سمت بازیکنان گرایش پیدا کرده و برای آنهایی که دوستشان دارد خرج های میلیاردی می کند در حالیکه او اگر عاشق پرسپولیس است او باید تیم محبوب و ماندگار خود را شارژ کند و… .

آیا این دوست داشتن بازیکنان خاص باعث نمی شود تا سایر بازیکنان دچار ناراحتی شوند و آرامش خود را از دست بدهند ؟ !

در دوره زمانه ای که می شود با ریخت و پاش های اینچنینی دل صد ها و حتی هزاران خانواده محروم را شاتد کرد ، چرا حاج حسین به سمت عده ای خاص گرایش پیدا کرده و باعث نگرانی شده است ؟!

در این رابطه باز هم سخن خواهیم گفت….