به گزارش خبرگزاری ایپنا،احمد آل‌نعمه در مورد باخت تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: در این بازی در عرض پنج دقیقه همه چیز برای تیم ما به هم ریخت و دو گل بد خوردیم، در ضمن داوری هم در این موضوع تأثیرگذار بود. اصلاً خطایی که برای فولاد در پشت محوطه جریمه گرفته شد، خطا نبود.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران در ادامه افزود: روی صحنه پنالتی تیم فولاد هم داور می‌توانست پنالتی نگیرد. زمین مسابقه لغزنده بود و بازیکن فولاد قبل از اینکه برخوردی با او داشته باشم، تعادلش را از دست داده بود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: من به تیم فولاد تبریک می‌گویم. فوتبال برد و باخت دارد و متأسفانه پنجشنبه شب ما روی باخت آن را دیدیم. ما در این بازی نمایش خوبی داشتیم و در ۱۵ دقیقه اول باید دو گل به حریف می‌زدیم که با بدشانسی به گل نرسیدیم. متأسفانه اشتباهات فردی کار دست تیم ما داد و باید در بازی‌های آینده دیگر مرتکب چنین اشتباهاتی نشویم. ما تیم خوبی داریم و نتایج خوبی در لیگ و جام حذفی گرفتیم، اما متأسفانه در این مسابقه غافلگیر شدیم.

آل‌نعمه در خصوص ناراحتی شدید علی دایی از عملکرد بازیکنان نفت در این بازی گفت: دایی حق دارد ناراحت باشد. تیمی که در رده سوم جدول قرار دارد و تیم‌های بزرگی را ناکام گذاشته است، نباید در یک بازی چهار بار دروازه‌اش باز شود. همه ما از این باخت ناراحتیم و امیدواریم خیلی زود این باخت را جبران کنیم.