به گزارش خبرگزاری ایپنا ، اگرچه نتایج استقلال با توجه به هزینه و امكاناتی كه در این فصل داشته، اصلا راضی‌كننده نیست اما با این وجود بسیار بعید به نظر می‌رسد كه حداقل تا پایان هفته سیزدهم لیگ برتر(و به احتمال زیاد تا زمان خاتمه نیم فصل) تغییری روی نیمكت این تیم حاصل شود چون فشردگی مسابقات این اجازه را نمی‌دهد. در همین خصوص بد نیست به این نكته هم اشاره كنیم كه دیروز در تبریز شایعه شده بود اگر روند به همین شكل جلو برود، امیرقلعه‌نویی گزینه اول مدیران كنونی استقلال برای فصل بعد خواهد بود و امیر حتی اگر با تراكتورسازی قهرمان لیگ برتر هم بشود، فصل بعد روی نیمكت استقلال می‌نشیند! دامنه این شایعه حتی در حوالی تمرین تراكتورسازی هم به گوش می‌رسید.

هت‌تریك در نبردن بعد از منصورخان؟
استقلال بعد از فوت منصور پورحیدری پیروز نشده است. آبی‌ها مقابل صبا در پایان وقت‌های قانونی و اضافی به تساوی رضایت دادند و كار را در ضربات پنالتی به سود خودشان تمام كردند(براساس قوانین فیفا نتیجه این بازی مساوی ثبت می‌شود) پس از آن هم كه نتوانستند برابر گسترش فولاد كاری از پیش ببرند و هر دو جدال فوق هم در خانه استقلال برگزار شد. حالا به فاصله نزدیك به یك ماه پس از درگذشت پدر آبی‌ها، شاگردان منصوریان دوباره با صبا این بار در چارچوب لیگ برتر بازی دارند و اگر این بار هم نبرند، در پیروز نشدن پس از درگذشت منصورخان هت‌تریك كرده‌اند!

عبداللهی كوچك‌ترین دخالتی در امور فنی نمی‌كند
استقلال روی نیمكت خودش علاوه بر منصوریان و دستیاران، دو چهره كاملا موجه فنی دارد. بهتاش فریبا كه كلی تجربه مربیگری داشته و الان مدیرفنی تیم است و در كنارش نصرالله عبداللهی هم دیده می‌شود. مردی كه خودش با همین استقلال به عنوان سرمربی نایب قهرمان لیگ آزادگان هم شده است. البته فریبا در امور فنی وارد می‌شود و باید هم این كار را بكند اما این طور كه بازیكنان و اطرافیان تیم می‌گویند، نصرالله عبداللهی تا امروز كوچك‌ترین دخالتی در امور فنی نداشته و ترجیح می‌دهد فقط كارهای سرپرستی را انجام بدهد. ظاهرا خود عبداللهی دوست ندارد وارد حیطه كارهای مربوط به منصوریان شود.

افزایش قاطعیت رحمتی!
تساوی خانگی مقابل گسترش فولاد آن هم در شرایطی كه حریف با ۲ گل عقب افتاد و از جایی به بعد ۱۰ نفره نیز شده بود، برای استقلالی‌ها بسیار گران تمام شد و كار به جایی رسید كه منصوریان با دستیارانش جلسه اضطراری گذاشت. در رابطه با ماحصل این نشست حرف و حدیث بسیاری در آمد اما این طور كه پیداست، یكی از دستاوردهای جلسه مذكور، افزایش قدرت مهدی رحمتی بوده است! براساس شنیده‌ها مربیان تاكید دارند كه رحمتی به عنوان كاپیتان تیم با بازیكنان بیشتر و قاطع‌تر صحبت كند تا در لحظات حساس دستپاچه نشده و درست تصمیم بگیرند.