هافبک تیم ملی فوتبال گفت: بازی با گینه‌نو در شرایط سخت آب‌وهوایی تجربه خیلی خوبی برای بازیکنان تیم ملی شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، امید ابراهیمی در پایان بازی تدارکاتی ایران مقابل گینه نو اظهارداشت: فارغ از نتیجه بازی که خوشحال کننده بود امروز به دنبال این بودیم تجربه خوبی به دست بیاوریم. شرایط آب و هوایی مالزی را تجربه نکرده بودیم و به طور حتم در بازی سوریه هم این شرایط جوی را خواهیم داشت. بارش شدیدی بود و توپ در جریان بازی سخت به گردش در می آمد. فکر کنم بچه ها تجربه خوبی کسب کردندو همه نهایت تلاش خود را کردند تا آماده بازی سوریه شویم.
وی افزود: به طور حتم بازی فوق العاده سختی با سوریه داریم. سوریه تیم جنگنده‌ای است و سعی می کنیم با تجربه‌ای که از بازی‌های گذشته کسب کرده‌ایم به نتیجه دلخواه برسیم.
ابراهیمی درباره تیم گینه نو خاطرنشان کرد: به نظر من گینه نو تیم خوبی است. این تیم با مالزی هم بازی کرده و به پیروزی رسیده بود.گینه نو حریف بدی برای ما نبود. در فوتبال امروز بازی آسانی نداریم و ما چون تیم اول آسیا هستیم، همه تیم ها می‌آیند که بهترین بازی‌شان را مقابل‌مان انجام بدهند.گینه نو هم بسیار با انگیزه بود و سفت و محکم بازی می‌کرد. مهم ترین مسئله این بود که ما تجربه خوبی کسب کردیم و مطمئنا بارش باران در بازی سوریه کارمان را سخت  خواهد کرد.