حسن استکی مربی تیم ذوب آهن اصفهان در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل سایپا اظهار داشت: در سال ۲۰۱۷ بعید است مربیان در چنین سطح حرفه ای ندانند که شرایط جذب بازیکن در اواسط فصل چگونه است. سایپا مقابل پرسپولیس تیم خوبی نشان داد. خیلی ها فکر می کنند چون سایپا پایین جدول است بازی سختی داریم، اما امتیاز تیم خوب است. این تیم مقابل پرسپولیس نشان داد که تیم قدرتمندی است و ما از حسین فرکی شناخت داریم.
وی ادامه داد: می دانیم سایپا تیم قدرتمندی است و جایگاهش اصلا در پایین جدول نیست و امیدواریم در بازی های آینده این تیم بتواند خود را به بالای جدول برساند اما در تیم ما علی حمام و عباسی مصدوم هستند و بازیکن محرومی نداریم و تلاش می کنیم که در این بازی موفق شویم.
وی در مورد فهرست خروجی و ورودی بازیکنان تیم ذوب آهن گفت: لیست خروجی نداریم اما ربیع عطایا بازیکن لبنانی را گرفته ایم که از دیروز در تمرینات مان شرکت کرده است. در دو پست هافبک و مهاجم بازی می کند و یک بازیکن چپ پاست.
مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مورد مصاحبه سعید آذری علیه علیرضا منصوریان که گفته بود او با دو بازیکن ما به طور غیرقانونی مذاکره کرده است، گفت: من مصاحبه آذری را خواندم. البته اطلاعاتی از جزئیات این مسئله ندارم. فقط می توانم بگویم در سال ۲۰۱۷ بعید است مربیان در چنین سطح حرفه ای ندانند که شرایط جذب بازیکن در اواسط فصل چگونه است و خودشان باید بگویند که چه کاری کرده اند.