به گزارش خبرگزاری ایپنا،بعد از اظهار نظر جنجالی منصوریان در نشست خبری بعد از بازی با مس کرمان مبنی بر اینکه ۹ بازیکن به جز کاوه رضایی در قراردادهایشان بندهایی وجود دارد که می‌توانند از تیم جدا شوند مشکل استقلالی‌ها در عقد قرارداد بازیکنان در زمان مدیریت افشارزاده نمایان شد.
البته منصوریان شبانه حرف خود را عوض کرد و مدعی شد در کل فوتبال ایران همه بازیکنان چنین شرایطی دارند و منظورش فقط استقلالی ها نبوده اما در ادامه باز هم افتخاری مدعی شد که قراردادها به شکلی بسته شده که باشگاه را دچار مشکل کرده است. از سوی دیگر مسعود معینی هم در گفت‌و‌گویی مدعی شد که در زمان عقد قراردادها حضور نداشته و خیلی اصرار کرده که مسئولان نقل و انتقالات قراردادها را در اختیار هیات مدیره بگذارند اما آنها این کار را انجام ندادند.
حالا با این اتفاقات معاون حقوقی باشگاه استقلال اظهار نظر جنجالی انجام داده است که نشان می‌دهد قراردادهای فصل قبل بیدون هماهنگی هیات مدیره به امضا رسیده است.

بزرگی معاون حقوقی باشگاه استقلال در خصوص حرف و حدیث‌هایی که در مورد قراردادهای بازیکنان این تیم مطرح می‌شود، عنوان کرد: اول فصل با توافقی که با آقای توفیقی که کارهای نقل و انتقال را انجام می‌دهد انجام دادیم متنی را اصلاح شده و آماده شده در اختیار آنها قرار دادیم که قراردادها طبق این متن کار شود اما فکر می‌کنم در ماده ۱۱ قراردادها که همان شرط و شروط‌ها است  چیزهایی اضافه کردند که بعداً مشکل‌ساز شد. باید آن شرط‌ها با بخش حقوقی باشگاه هماهنگ می‌شد که متاسفانه این کار را انجام ندادند.
بزرگی در مورد قرارداد کاوه رضایی و اینکه آپشن‌‌هایی در قرارداد او وجود دارد، تصریح کرد: آن چیزی که در قرارداد است با آن چیزی که مدیربرنامه رضایی می‌گوید متفاوت است. این صحبتی که در مورد آپشن می‌گویند درست است، ولی مدیر برنامه رضایی مدعی است این‌ها را به صورت صوری نوشته‌اند یعنی قرارداد قطعی او یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است و این آپشن‌ها به صورت سوری در قرارداد آمده است، یعنی آن ۶۰۰ میلیونی که به صورت آبشن نوشته شده  باید پرداخت شود، ولی آن چیزی که روی کاغذ آمده و قابل استناد است همین یک میلیارد قرارداد قطعی و ۶۰۰ میلیون به صورت آپشن است. در واقع حرف مدیربرنامه‌های کاوه رضایی در مورد مبلغ قرارداد مبنای حقوقی ندارد.