خبرگزاری ایپنا، مسعود پاشنا : اعلام و نشر میزانِ قرارداد ِ مربیان و بازیکنان لیگ برتر از سوی سازمان لیگ، موجب تعجب خیلی ها شده است. در کمال ناباوری، ارقامی مقابل نامِ برخی از مربیان و بازیکنان درج شده، که به گفته کارشناسان، و از نگاه آنهایی که در کنار فوتبال هستند، دروغ بزرگ است و تنها برای سرپوش گذاشتن رقم هایی واقعی قراردادهاست.

 چگونه قابل باور است: وقتی سازمان لیگ اعلام کرده که امین حاج محمدی ۱٫۱ میلیارد تومان می گیرد و فقط ۱۰۰ میلیون تومان کمتراز بازیکنان مطرح و تاثیرگذاری مانند امید ابراهیمی، خسرو حیدری و مهدی رحمتی گرفته است!؟  آن وقت قبول کردن این موضوع که امید ابراهیمی تنها ۱۰۰ میلیون از او بیشتر می گیرد سخت می شود. امید ابراهیمی که مدعی بود پیشنهاد از تیم های عربی دارد، حتی اگر بحث پیشنهادهای خارجی اش هم در میان نبود، به عنوان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال باید ۳۰ – ۴۰ درصد بیشتر از بازیکنی مانند حاج محمدی بگیرد….بازیکنی که شنیده شده با کمک مالی شفیع زاده در استقلال ماند !؟

آیا می توان باور کرد وقتی مهدی طارمی روی۳ تا ۴ میلیارد با حسین هدایتی بحث داشت و چک هدایتی رو هم قبول نکرد! و احتمالا بخاطر فسخ قرارداد با ریزه اسپور باید جریمه بدهد با مبلغی کمتر از یک میلیارد قرارداد ببندد ؟

آیا باور کردنی ست کاوه رضایی بعد از ردّ پیشنهاد اغوا کننده پرسپولیس، با یک میلیارد عاشق استقلال شده و رگِ غیرتش برای آبی ها ، این چنین باد کرده است. آیا باور می کنید امین حاح محمدی یک میلیارد و صد  قرارداد بسته و بختیار رحمانی یک میلیارد!ایا مبلغ قرارداد امید ابراهیمی واقعا همینی است که منتشر شده …..

در ضمن چطور وحید امیری پیشنهاد دو میلیاردی استقلال را رد می کند و به پرسپولیس می رود به یک میلیارد قانع باشد!؟ آیا قابل هضم است کاوه رضایی با یک میلیارد رفته باشه استقلال اونم در حالی که سه جلسه با پرسپوالیس در طی دو هفته داشت؟ حاج محمدی چرا یک میلیاردو ۱۰۰میلیون تومان قرارداد بسته؟ چه کسی از وی حمایت کرده؟  یعنی خسرو حیدری و مهدی رحمتی یک میلیارد و دویست میلیون بسته اند؟ اینها زیر دو میلیارد قانع نیستند… باید پذیرفت با این بازی های زشت هم جامعه را به سمت بی اخلاقی و سند سازی کذایی مردم را گول بزنند ، غافل از این که مردم هوشیارتر از این حرفها هستند.

 البته آنقدر ناهماهنگی در سرهم کردن قراردادها وجودداشته که بسیار جای بحث و تامل دارد، برای نمونه افزایش ۶۰ برابری مبلغ قرارداد یک بازیکن چه توجیهی دارد ؟
میلاد زکی‌پور که چندی پیش ازفسخ غیرقانونی قرارداد او با نفت گفتیم با قراردادی ۱۲۰ میلیونی (۶۰ برابر قراردادش با نفت) به استقلال پیوسته است…..!

آقایانِ تاج، و دیگر مسئولین مردم منتظر شنیدن خبرهای موثق از شما هستند. با انتشار قراردادهای یک میلیاردی و نهصد میلیونی رضایی ، طارمی ،رحمانی و …تشویش اذهان نکنید.
مردم آماده اند رقم واقعی قراداد ها را ببینند.  چند سالی می شود پول های میلیاردی و پورشه های فوتبالی، همسایه مردم شده است.  لطفا با این دروغ ها،  مردم و خودتان را “فریب” ندهید! خواهشمندیم برای حفظ آبروی خودتان بیشتر از این دست به افشاگری نزنید….