مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان ابراز امیدواری کرد که این تیم بتواند در بازی مقابل سوریه به پیروزی برسد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا، کریم انصاری‌فرد پیش از آغاز تمرین امروز (شنبه) تیم ملی در مالزی و در رابطه به شرایط آب و هوایی که با باران شدید همراه است، گفت: خدا را شکر که چند روز زودتر آمدیم و با برگزاری تمرین و بازی دوستانه توانستیم با شرایط آب و هوا و زمین بیشتر آشنا شویم.

وی افزود: شرایط آب و هوایی اینجا مشخص و بارندگی‌ها شدید است. می‌بینیم که پنج دقیقه باران شدید می‌بارد، نیم ساعت همه چیز آرام است و دوباره باران شدید می‌شود. شرایط زمین‌های مالزی هم زیاد خوب نیست، اما با همه این شرایط ما آمده‌ایم که اینجا مقابل سوریه نتیجه بگیریم و سه امتیاز بازی را برای خودمان کنیم.

مهاجم تیم ملی با اشاره به دیدار روز سه‌شنبه مقابل سوریه خاطرنشان کرد: امیدوارم با تلاشی که همه بچه‌ها می‌کنند روز بازی بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم و گامی بزرگ برای صعود به جام جهانی برداریم.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سؤال که سوریه همیشه در مقدماتی جام جهانی برای ایران دردسرساز شده و اینکه بازی تدارکاتی تیم ملی با پاپوا گینه‌نو چقدر به پیشبرد برنامه‌ها کمک کرده است، گفت: هر زمانی شرایط خاص خودش را دارد. ما هم تا الان نشان دادیم که تیمی خوب و جنگنده داریم. در همه شرایط تلاش‌مان را می‌کنیم و امیدوارم روز بازی با سوریه هم بتوانیم برنده بازی باشیم. به اتفاقاتی که در سال‌ها یا دوره‌های اخیر رخ داده نگاه نمی‌کنیم و صد درصد به دنبال سه امتیاز هستیم و به مسئله دیگری فکر نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: با وجود اینکه شرایط آب و هوا، زمین و همه چیز علیه ماست و این چیزها هم برای ما یک حریف دیگر است، اما همه آماده هستند تا بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

مهاجم تیم ملی در واکنش به این مسئله که با محرومیت یک جلسه‌ای سردار آزمون همه نگاه‌ها به او و رضا قوچان‌نژاد است و آیا قول گلزنی می‌دهد یا نه، گفت: فکر می‌کنم تیم ملی شرایطی دارد که وابسته به هیچ بازیکنی نیست. همه آماده هستند و امیدوارم که روز بازی برنده باشیم و سه امتیاز را کسب کنیم.