به گزارش خبرگزاری ایپنا وی افزود: رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی برای جریمه و محرومیت باشگاه و تیم عجیب است. زیرا در دیدار استقلال مقابل پرسپولیس تماشاگران رقیب هم بارها اشیایی را به داخل زمین پرتاب کردند و سبب آسیب به بازیکنان ما شدند.
مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: چرا باید داریوش شجاعیان محروم شود و کدام رفتار سرمربی استقلال مستحق اخطار بود؟ البته وقتی باشگاه استقلال جریمه نقدی شده است، محرومیت تماشاگران از حضور در یک دیدار خانگی سخت گیرانه و جای تعجب دارد.
افتخاری درباره قرارداد با بهنام برزای نیز گفت: برزای از بازیکنان با اخلاق و خوب تیم استقلال در فصل گذشته بود که به در خواست آقای شفر سرمربی تیم با او قرارداد دوساله منعقد شد و امیدوارم در کنار سایر بازیکنان و با حمایت هواداران سبب سرافرازی تیم استقلال شوند.
در حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که روز گذشته – یکشنبه – برای هشتاد و پنجمین شهرآورد پایتخت صادر شد، «داریوش شجاعیان» و «میلاد زکی پور» دو بازیکن استقلال به همراه هواداران آبی پوشان از یک جلسه همراهی تیم خود محروم شدند.
همچنین «وینفرد شفر» سرمربی آبی پوشان و« وریا غفوری» بازیکن استقلال به تذکر کتبی و درج در پرونده و باشگاه استقلال نیز به ۱۵۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.