سرمربی پرسپولیس گفت که از بازگشت نفرات ملی‌پوش خود به ایران استقبال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، برانکو ایوانکوویچ بعد از نشست با اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: جلسه خیلی خوب و به‌نوعی جلسه‌ای روتین بود. ما در مورد بازیکنانی که قرار است به خدمت بگیریم و نحوه آماده‌سازی تیم در نیم‌فصل صحبت کردیم، حتماً می‌دانید که بازی‌های سختی را در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین لیگ داریم و باید به بهترین شکل خود را آماده بازی‌ها کنیم. ما اهداف بلندی پیش رو داریم.
سرمربی پرسپولیس درباره بازگشت ملی‌پوشان تیمش به ایران عنوان کرد: من تازه متوجه این موضوع شدم و به این خاطر الآن نمی‌توانم در این مورد اظهارنظر کنم. فردا ملی‌پوشان را در تمرین خواهم دید و پس از صحبت با آنها در این مورد اظهارنظر خواهم کرد.
برانکو در پاسخ به این سؤال که آیا این کار کی‌روش حرفه‌ای بوده یا احساسی، تصریح کرد: برای من مهم نیست که دیگران چگونه رفتار می‌کنند و فقط کار خودم را می‌کنم. آنها خودشان حرفه‌ای هستند و می‌دانند چه‌کاری انجام می‌دهند. هر فردی کار خودش را انجام می‌دهد و هر مربی نظر خودش را می‌دهد. درباره اینکه بازیکنان ما چرا برگشتند تا زمانی که با آنها صحبت نکنم نمی‌توانم اظهارنظری داشته باشم.
وی با تمجید از شاگردانش خاطرنشان کرد: ما یک نیم‌فصل خیلی خوب را پشت سر گذاشتیم و بازیکنانم تمام توان‌شان را برای باشگاه گذاشتند. من افتخار می‌کنم تیمم ۷ ملی‌پوش دارد و انتظار از بازیکنانم دارم تا در نیم‌فصل دوم هم به همین روندشان ادامه دهند ضمن اینکه ما همیشه حمایت‌مان را از تیم ملی اعلام کردیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه در بیانیه فدراسیون آمده است برنامه تیم ملی از قبل اعلام شده بود، یادآور شد: بله، همین‌طور است اما من دیشب هم گفتم که اردوی امارات در برنامه اولیه فدراسیون نبود.
برانکو در واکنش به این سؤال که چرا ملی‌پوشان تیمش برگشتند، گفت: چرا برنگردند؟ آنها به باشگاه خودشان بازگشتند. بازیکنان من در دنیا بهترین هستند و من خوشحالم که آنها را در اختیار دارم. از بازگشت ملی‌پوشانم به ایران استقبال می‌کنم.