به گزارش خبرگزاری ایپنا، رضا قوچان نژاد در بازگشت از اردوی تیم ملی به باشگاه هیرنفین نتوانست در بازی شنبه شب برابر ویتسه آرنهایم گلزنی کند و در شرایطی که تیمش با یک گل عقب افتاده بود تعویض شد تا هنک ورمان مهاجم ۲۳ ساله هلندی جای او را بگیرد. بازیکنی که تنها بعد از ۵ دقیقه از ورودش توانست گلزنی کند تا بازی به تساوی کشیده شود.

بعد از این اتفاق رسانه های هلندی به تعریف و تمجید از ورمان جوان پرداخته و مدعی شدند یورگن استریپل باید بیشتر به چنین استعدادی میدان بدهد. نکته ای که برخلاف دفعات قبلی چندان مورد توجه مهاجم جوان هیرنفین قرار نگرفت و او در مصاحبه ای کوتاه گفت:« سرمربی هیرنفین را به خاطر این که قوچان نژاد را نسبت به من ترجیج می دهد سرزنش نمی کنم. شاید هرگز استرپل نظرش را تغییر ندهد و قوچان نژاد همواره در ترکیب اصلی هیرنفین باشد. خیلی زود است که بخواهم به این پرسش پاسخ دهم. مساله نیمکت نشینی تفاوتی در نقش من در تیم ایجاد نمی کند و باید صبر داشته باشم».

این اولین بار نیست که در فصل جاری هنک ورمان با گلزنی هایش جایگاه گوچی در هیرنفین را تهدید می کند اما با توجه به اعتقادی که استریپل به مثلث تهاجمی اش دارد و عملکرد خوبی که مهاجم ایرانی از خود نشان داده بعید به نظر می رسد که ورمان جای قوچان نژاد را در ترکیب اصلی بگیرد مگر این که موتور گلزنی های گوچی خاموش شود.