به گزارش خبرگزاری ایپنا آخرین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ بین دو تیم پرسپولیس و پدیده در ورزشگاه آزادی برگزار شد.
ترکیب پرسپولیس
ترکیب پرسپولیس برابر پدیده: بیرانوند، جلال حسینی، انصاری ( علوان زاده ۹۰ ) ، شایان مصلح، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، کامیابی‌نیا، بشار رسن ( محسن مسلمان ۷ ) ، وحید امیری، منشا ( سیامک نعمتی ۶۵) وعلیپور.
ترکیب پدیده
سعید جلالی‌راد، مرتضی منصوری، عبدالله حسینی، محمدرضا خان‌زاده، محمدرضا ناصحی، اکبر ایمانی، اکبر صادقی، محمدمهدی مهدی‌خانی، محمد رضا خلعتبری، سینا زامهران و محمد قاضی

در نیمه نخست هر دو تیم موقعیت‌هایی را به دست آوردند که سهم پرسپولیس بیشتر از پدیده بود. دروازه دو تیم در نیمه اول بسته ماند تا دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن بروند.
پرسپولیس در نیمه دوم به دنبال استفاده از میزبانی و رسیدن به گل بود اما شدت حملات سرخپوشان به حدی نبود که دروازه پدیده باز شود. پدیده‌ای هم نتوانستند از تک موقعیت‌های خود استفاده کنند تا بازی با نتیجه تساوی به پایان برسد. پرسپولیس می‌توانست با برد این بازی با یک بازی کمتر نسبت به پارس جنوبی صدرنشین شود اما این اتفاق رخ نداد. پرسپولیس با این تساوی ۲۴ امتیازی شد و بالاتر از پیکان در رده دوم قرار گرفت. پدیده هم ۱۸ امتیازی شد و در رده پنجم باقی ماند.