بازیکن تیم جوانان ایران گفت: شاید با بدن‌های خسته راهی تورنمنت کره‌جنوبی شدیم اما شرکت در این بازی‌های تجربه خیلی خوبی برای بازیکنان شد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا،سینا خادم‌پور  در مورد حضور در تورنمنت کره‌جنوبی و دیدار با تیم جوانان انگلیس اظهار داشت: تیم ما بعد از درخششی که در رقابت‌های قهرمانی آسیا داشت با بدن‌های تقریبا خسته وارد تورنمنت کره‌جنوبی شد اما با این حال بازی‌های خیلی خوبی در این رقابت‌ها ارائه کردیم و حتی می‌توانستیم در سکوی اول قرار بگیریم.

وی افزود: حضور ما در این مسابقات ضروری بود از این جهت که در این مسابقات تیم‌های قدر و با کیفیتی حضور داشتند و تجربه بسیار با ارزشی برای تیم ایران شد. به عقیده من کیفیت بازی‌ها در حد رقابت‌های قهرمانی آسیا بود و تیمی مثل انگلیس با یک تیم کاملا حرفه‌ای و متشکل از بازیکنان لیگ برتری در تورنمنت شرکت کرده بود.

هافبک تیم جوانان با بیان اینکه مقابل انگلیس عملکرد خوبی داشتند، خاطرنشان کرد: به ما گفته بودند که ۱۰ بازیکن انگلیس در تیم‌های لیگ برتری این کشور عضویت دارند اما باور کنید بازیکنان ما چیزی از آنها کم نداشتند. حتی وقتی ۲ بر یک از انگلیس عقب بودیم برای به تساوی کشاندن بازی تلاش کردیم اما آنها به یکباره ۸ بازیکن خود را تعویض کردند و تیم‌شان تازه نفس شد. در این شرایط دو گل دیگر دریافت کردیم در حالی که کلی موقعیت گل از دست دادیم. گل‌هایی هم که خوردیم بیشتر به خاطر اشتباهات فردی و خستگی شدید بازیکنان بود.

خادم‌پور در پاسخ به این سوال که آیا تیم جوانان با مشکلات فراوان در این رقابت‌ها شرکت کرده بود، گفت: در این زمینه من نباید پاسخگو باشم و مربیان تیم ملی خودشان بر همه چیز اشراف داشتند. فقط این را می‌گویم که شرکت در این تورنمنت خیلی برای بازیکنان خوب بود و خود من در ۳ بازی که به میدان رفتم تجربه‌ زیادی کسب کردم. امیدوارم فدراسیون فوتبال در آینده تیم جوانان را به تورنمنت‌های بیشتری اعزام کند تا در شرایط بهتری راهی مسابقات جام‌جهانی شویم.