سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در خصوص تهدید سازمان لیگ مبنی بر اخراج از لیگ برتر، گفت: امروز صحبت های بسیار خوبی با مسئولان باشگاه نفت تهران داشتم و فکر نمی کنم تیم ما از لیگ خارج شود.
وی در خصوص اینکه آیا تهدید سازمان لیگ جدی به نظر می رسد؟ اظهار کرد: قطعا جدی است اما به هر حال باشگاه نفت هم برای پرداخت نکردن مطالبات دلایلی دارد که باید به آن توجه شود.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران، گفت: دوستان در شرکت نفت باید کارهای انتقال باشگاه به مدیریت جدید را به صورت کامل انجام دهند و بعد انتظار پرداخت بدهی ها را داشته باشند.
وی در خصوص شرایط تیم فوتبال نفت تهران در مسابقات لیگ، اظهار کرد: مطمئن باشید تیم ما مدعی سقوط نیست و اگر مشکلات به صورت کامل حل شود بین شش تیم برتر مسابقات قرار خواهیم گرفت.
درخشان افزود: در خط حمله و هافبک نیاز به بازیکن داریم و به زودی نفرات جدید به تیم ما اضافه خواهند شد.
وی در خصوص دیدار هفته چهارم مقابل تراکتورسازی تبریز، گفت: بازی بسیار سختی است، زیرا تراکتورسازی بدون توجه به نتایجی که بدست آورده عملکرد فنی خوبی از خود به نمایش گذاشته است.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در خصوص پیشنهادهای خارجی خود، اظهار کرد: با توجه به مذاکرات خوبی که با مسئولان باشگاه داشتم، تصمیم به ادامه همکاری با نفت تهران گرفتم.
فدراسیون فوتبال پیشتر به مسئولان باشگاه نفت تهران هشدار داد که اگر به تعهدات مالی خود در قبال بازیکنان و کادر فنی عمل نکند، از لیگ برتر کنار گذاشته می شود و همه بازی های این تیم سه بر صفر به سود حریفان خواهد شد.