به گزارش ایپنا، سرمربی نفت اظهار داشت:  با اینکه مدت کمی است که در کنار هم کار می کنیم اما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.
با همه احترامی که برای استقلال قائل هستم اما ما لایق برد بودیم.

علی دایی پس از تساوی یک بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت: شما هم دیدید که تیم ما در هر دو نیمه بهتر از استقلال کار کرد با اینکه مدت کمی است که دور هم هستیم عالی کار کردند. امروز بهتر از استقلال بودیم و خوب بازی کردیم و با همه احترامی که برای استقلال قائل هستیم مستحق برد بودیم و نباید یک امتیاز به استقلال می دادیم. خدا را شکر در ابتدای راه هستیم و روز به روز بهتر می‌شویم و پتانسیل بازیکنان ما بالاست.

وی ادامه داد: سعی می‌کنیم در آینده هم خوب بازی کنیم و هم خوب نتیجه بگیریم.

سرمربی نفت در مورد تقدیر از نکونام گفت: این کوچکترین کاری بود که می‌توانستیم برای نکونام انجام دهیم و از زحماتش قدردانی کنیم. او سالها کاپیتان تیم ملی بوده و می‌خواستیم با این کار یک یادآوری کوچک کنیم و کار خاصی نکردیم. نکونام آنقدر جایگاهش بالاست که اگر همه ایران برایش مراسم بگیرند باز هم کم است.

دایی در مورد غیبت محمد دانشگر در تمرینات نفت گفت: دیروز فهمیدم او نیامده است. همه آزادند که تصمیم بگیرند اما محمد اشتباه کرد. امروز متاسفانه بازیکنان جوان ما راهنمایی غلط می‌گیرند. یکسری آدم که نام خود را منیجر گذاشته‌اند راهنمایی‌های اشتباه می‌کنند. دانشگر فوتبالیست خوبی است. پنجشنبه دانشگر در تمرینات ما حاضر نشد که او باید به کمیته انضباطی باشگاه جوابگو باشد.

وی در مورد اینکه تفاوت نفت امسال با صبای سال قبل چیست، گفت: فکر می‌کنم از تیم صبای سال قبل خیلی جلوتریم اگر ببینید ما امروز با استقلال بازی کردیم نه استقلال اهواز. سال قبل با صبا در دیدار اول‌مان در قم به مصاف استقلال اهواز رفتیم که آن مسابقه با تساوی به پایان رسید. امروز عملکرد خوبی داشتیم و من به آینده امیدوار شدم.

سرمربی نفت تأکید کرد: ۲ بار توپ را به تیر دروازه زدیم دوست داشتم از هیأت داوران تشکر کنم اما متأسفانه در یک صحنه پنالتی صددرصد ما را نگرفتند که باید بازیکن حریف هم اخراج می‌شد همین صحنه سرنوشت بازی را عوض کرد. ان‌شأالله این اتفاقات دیگر نمی‌افتد و در آینده یکی از مدعیان خواهیم بود.

وی در مورد اینکه از لحاظ فنی تیمش چه فرقی کرده است گفت: در این مورد توضیح دادم تیم ما خیلی شایسته تر از تیم سال قبل صبا است مخصوصاً در اوایل کار وضعیت بهتری داریم ما با صبا بازی به بازی بهتر شدیم و تا نیم‌فصل توانستیم در رده سوم و چهارم قرار بگیریم اما متأسفانه از ما حمایت نشد اما اینجا با قدرت کارمان را شروع کردیم نباید بگویم این مسئله به شانس ربط داشت. ما مدت کمی است کارمان را شروع کردیم و باید به تلاش‌مان ادامه دهیم تا اگر خدا خواست موفق شویم.

دایی در رابطه با غیبت هواداران در مسابقه امروز خاطرنشان کرد: روز گذشته گفتم موافق عدم حضور هواداران نیستم اما برخی اتفاقات باعث می‌شود این حکم‌ها داده شود از هواداران ۲ تیم بزرگ می‌خواهم فقط تیم خودشان را تشویق کنند امروز استقلال از نبود هوادارانش ضربه خورد البته اگر آنها هم بودند ما همین بازی را می‌کردیم و شاید بهتر هم بودیم.