به گزارش خبرگزاری ایپنا،نوذر رودنیل در مورد قضاوت احمد صالحی داور مسابقه استقلال و صبای قم گفت: بازی دو تیم مثل اکثر بازی‌های جام حذفی خسته‌کننده و کسل‌کننده بود، اما دو نکته در این مسابقه وجود داشت. ابتدا باید بگویم گلی که کمک‌داور آفساید اعلام کرد درست بود زیرا مهاجم استقلال در موقعیت آفساید به گل رسیده بود، اما داور در اعلام خطاها و نشان دادن کارت‌های زرد به درستی تصمیم گرفت.

وی افزود: فرشید اسماعیلی در دقیقه ۴۴ بازیکن صبا را با دست گرفت که باید به او کارت زرد داده می‌شد اما داور این کار را نکرد و در دقیقه ۸۸ به این بازیکن کارت زرد داد که در واقع باید کارت زرد دومش را در این دقیقه به اسماعیلی نشان می‌داد و او را از تیم استقلال اخراج می‌کرد.

رودنیل افزود: حامد لک هم از صبای قم باید در دقیقه ۱۲۰ از بازی اخراج می‌شد زیرا در دقیقه ۱۰۴ او وقت‌کشی کرد و داور به جای آنکه با سوت به او تذکر بدهد، خودش از میانه زمین تا نزدیک دروازه صبا آمد و به وقت‌کشی حامد لک کمک کرد و فقط به او تذکر داد. در دقیقه ۱۲۰ هم کارت زرد دوم را باید به حامد لک نشان می‌داد و دروازه‌بان صبا را از میدان اخراج می‌کرد که این کار را هم نکرد.