به گزارش خبرگزاری ایپنا،الاهلی فصل موفقی را در فوتبال قطر نداشته و یوسف آدم، سرمربی این تیم هشدار داده ممکن است در نیم فصل، بازیکنان خارجی اش را عوض کند.

دو بازیکن از ۴ سهمیه خارجی این تیم را پژمان منتظری و مجتبی جباری تشکیل می دهند. دو استقلالی که هر بار بحث بازگشت شان به ایران مطرح می شود، استقلال اولین گزینه ای است که سر زبان ها می افتد. استقلال که در نیم فصل اول چندان موفق نبوده و البته هزینه های زیادی در نیم فصل نخست انجام داده است.

اما آیا این دو به استقلال برمی گردند؟ آخرین اظهارنظر رسمی در این باره را پندار توفیقی مسئول نقل و انتقالات تیم داشته. اینکه هنوز علیرضا منصوریان لیستی نداده و قرار نیست تا زمانی که سرمربی لیستی بدهد، اتفاقی بیفتد.

قبل از این هم یکی از اعضای هیات مدیره تیم گفته بود برای نیم فصل، آبی ها فقط سجاد شهباززاده را می خواهند. شهباززاده ای که چندی قبل و در زمان مراسم خاکسپاری منصورخان پورحیدری به ایران آمد اما حاضر نشد تا با منصوریان و مسئولان استقلال دیدار کند.

اخباری در خصوص بازگشت منتظری به تیم استقلال در نقل‌وانتقالات نیم فصل لیگ برتر شنیده می‌شود مبنی بر این‌که مسئولان باشگاه استقلال به منتظری پیغام داده‌اند که خودش باید قراردادش را با تیم الاهلی قطر فسخ کند و آن‌ها پولی برای انجام این کار ندارند.

اما آیا قرار است این دو به استقلال بیایند؟ این اتفاق خیلی دور از ذهن است چون منصوریان در ابتدای فصل وزن بزرگتری تیمش را به سید مهدی رحمتی و خسرو حیدری سپرده و اضافه شدن این دو نفر به تیم می تواند مناسباتش را به کلی به هم بریزد.