به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، پس از بازگشت رامین رضائیان از ترکیه و اظهارنظرش مبنی بر پشیمانی و تمایل برای حضور مجدد در جمع سرخپوشان حرف و حدیث‌های فراوانی در رابطه با پوشیدن دوباره پیراهن پرسپولیس توسط وی مطرح شد اما تمام راه‌ها به نظر نهایی برانکو ختم می‌شد.
در ابتدای بازگشت رضائیان از ترکیه برانکو ایوانکوویچ طبق اظهارنظری صریح نظر خود را بیان کرده بود. وی عنوان داشت علیرغم برای حضور رضائیان در جمع پرسپولیسی‌ها دارد جای خالی برای جذب او ندارد.
برانکو که از عدم توفیق رضائیان در ترکیه ناراحت بود امروز نیز پیش از جلسه نهایی هیات مدیره و در پاسخ به سوال آنها که پرسیده بودند آیا از پرسپولیس راضی است یا خیر عنوان کرد: من از تیمم راضی هستم و در جمع بازیکنان فعلی نیاز به بازیکن جدیدی ندارم. چراکه جای خالی در بین بازیکنان وجود ندارد. من از شما تقاضای جذب یک گلر کردم که آن اتفاق هم در حال افتادن است تا نیم فصل نمی‌توانم دست به ترکیب تیمم بزنم.
چندی پیش رضائیان که به دنبال جلب رضایت مدیران و سرمربی پرسپولیس بود، به محل باشگاه رفت و پس از صحبت با مدیران نظر مثبت آنها را برای حضور در این تیم به دست آورد. روز گذشته این بازیکن به محل تمرین پرسپولیس رفت و احتمالا به دنبال صحبت با برانکو و جلب رضایت وی بود اما حضور در تمرین به مانند جلسه با مدیران باشگاه در نهایت نتیجه مثبتی برای وی در بر نداشت.
امروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تشکیل جلسه داد. آنها در این جلسه در مورد حضور رامین رضائیان نیز تصمیم‌گیری و نظر نهایی را در این‌باره منوط به رضایت برانکو ایوانکوویچ کردند. نتیجه‌ای که در نهایت به سود رضائیان جهت حضور در تیم پرسپولیس نبود.

اکنون دو راه پیش روی مدافع ملی‌پوش پرسپولیس است؛ یک اینکه وی تا نیم فصل با سرخپوشان تمرین کند و از آن زمان به عضویت این تیم دربیاید و دوم ا ینکه هم اکنون تصمیم نهایی خود را گرفته و از  جمع پرسپولیسی‌ها جدا شود.
راه اول که احتمال بیشتری برای وقوع آن می‌رود رضائیان را از فصل نقل و انتقالات زمستانی سرخپوش می‌کند. با توجه به نظر صریح برانکو مبنی بر وجود جای خالی و تغییر در بازیکنان در نیم فصل این بازیکن می‌تواند پس از چند ماه تمرین با این تیم بدون دغدغه و با هماهنگی لازم با سایر بازیکنان پرسپولیسی شود. رضائیان در این راه نباید فراموش کند که چند روز دیگر هفته چهارم لیگ نیز به پایان می‌رسد و وی تنها یازده بازی برای پوشیدن مجدد پیراهن پرسپولیس دارد.
راه دوم که احتمال کمتری دارد این است که رامین راهی یکی از تیم‌هایی که خواستار وی هستند شود. او در این صورت دردسر بیشتری را باید پشت سر بگذارد چراکه هم از جمع پرسپولیسی‌ها جدا می‌شود و هم باید رضایتنامه خود را از این تیم بگیرد که در آن صورت جلب رضایت مدیران پرسپولیس شرط اول است. چیزی که در این موضوع مسلم است قرارداد رضائیان تا پایان فصل است که او را برای جدا شدن از این تیم به دردسر می اندازد.
در این میان تاکید برانکو روی اظهارنظر اولیه‌اش جالب به نظر می‌رسد. این مربی که از ابتدا گفته بود جای خالی برای رضائیان ندارد، در نهایت تصمیم نگرفت تا بازیکنی را خط بزند. نام رامین رضائیان به عنوان یک مدافع ملی‌پوش که بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشته آنقدر مهم هست که هر مربی را به وسوسه بیاندازد. اما برانکو این وسوسه را از خود دور کرد تا به بازیکنان تیمش بگوید ضابطه و حفظ اخلاق حرفه‌ای برای او از هر چیزی مهمتر است. علاوه بر این برانکو راه حضور در پرسپولیس را برای رضائیان نمی‌بندد و می‌گوید در تغییرات نیم فصل این بازیکن می‌تواند از شانس مجدد پرسپولیسی شدنش استفاده کند. نیم فصلی که تنها یازده بازی تا فرارسیدن آن باقی مانده است.